Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: [02.01] g. 18 LKJ
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jadę ze Żwirkiem nabijać kilometry. Zapraszamy.
dokładnie tek, nie ma co w domu siedzieć wszak pogoda doskonała :-) a tempo ultralajtowe zapomniałeś wspomnieć :-P

buka mówi: przyjeżdżajcie!
Z powodów technicznych przekładamy ustawkę na g.18. Sorki, że tak późno, ale i tak nikt nie pisał, więc mam nadzieję, że luz.
Dziś nie dałbym rady bo zbyt późno się dowiedziałem, szkoda bo fajnie jest- temperatura i fajnie ubity śnieżek zachęca do pozostawienia na nim śladu.
Żwirek, ładnie Ci w tym nowym avatarku.
co mnie podkusiło żeby dziś pojeździć z tymi wariatami to nie wiem ... ale poszłam, znaczy pojechałam, i wyszło 43,3km, avs 17,2 .... i tak nie wiem skąd się taka średnia wzięła bo wlokłam się strasznie :mrgreen: .... teraz mnie bolą nogi , ooo jak bolą .... i mam kuku na piszczeli ... ale chyba będę żyła

pozdrówki i do następnego Big Grin

p.s. mam powiedziała że jestem nienormalna, i jakby wiedziała, że będę tak świrować (znaczy jeździć zimą) to by si n nowy rower nie zgodziła ... w ogóle jej nie rozumiem :-D
Skład: Truskawka, Żwirek, XTCuser i ja pocisnął trasę do Krężnicy, Nowin, Osmolic, Pszczelej Woli i z powrotem po drugiej stronie Zalewu do ścieżki i pod LKJ. Na ścieżce super warunki do jazdy, na mało uczęszczanych drogach też niezłe. Z powrotem pod MPWiKiem złapałem kapcia (w jaki sposób na takim śniegu to nie mam pojęcia) i 5 z ostatnich 8 km jechałem na flaku (pompowanie na Orlenie pomogło tylko na 3km) Big Grin Pomimo tego średnia wyszła 19,2 i jestem zdrowszy o 59km i 3:04 Big Grin

pOZBig Grinrower
Grzesiek
Hej, dzięki za super ustawkę!
Bombowa jazda, fajny lajcik, dystans jak na te porę roku przyjemny, pogoda też niczego sobie.
A Ty Truskawka nie ściemniaj, że z wariatami tylko wrzuć focię i kuruj piszczel :-P
Marcin: żałuj, że Cie nie było:-P
fotencje w bardzo skromnej ilości dorzucone
Wydawało mi się, że jeszcze Marka tam widziałem, który ostatnio często jeździ, ale w ogóle nie pisze. :-?
Już doszedłem jaki Marek ma nick i wpisałem Smile Lepiej, żeby jeździł i nie pisał niż pisał i nie jeździł jak różne Wiedźmy, martty, kropki i inne tego typu Wink