Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Ultramaraton Wisła 1200 km - do Kazika,07.09, godz.12.00, Biedronka-ul. Gęsia-JPII
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
UWAGA!!! Zmiana godziny odjazdu: startujemy o 9.00. Do zobaczenia
W sobotę 6 lipca startuje 2. edycja ultramaratonu Wisła 1200https://wisla1200.pl/ - zawodnicy/zawodniczki jadą trasą po części terenową wzdłuż Wisły - od jej źródeł w Baraniej Górze po ujście w Gdańsku. Trasa:
https://wisla1200.pl/trasa-rajdu/
Plan jest taki by uczestnikom maratonu pokibicować/podtrzymać na duchu/dodać wiary Big Grin, a miło by było by dolać im wody do bidonów, poratować batonem proteinowym/żelem energetycznym, itp. Wiadomo - dobro powraca ze zdwojoną mocą!
Zatem zapraszam na ustawkę do Kazimierza Dolnego, który jest na ok. 500 km trasy maratonu, więc jeśli dobrze liczę (mogę się mylić, jeśli tak - proszę poprawcie mnie) pierwsi zawodnicy powinni pojawić się w Kaziku właśnie w niedzielę po południu.
Start spod Biedronki przy ul. Gęsiej/Jana Pawła II o godz. 12.00. Ewentualnie możemy jeszcze zmienić godzinę startu - będę śledził zawodników na monitornigu on-line, i ruszymy tak by się "wstrzelić" w zawodników, którzy będą się zbliżać do Kazimierza.
Ustawka będzie zaliczona do cyklu ustawek na 10-lecie RL'a, zatem będą pieczątki do "paszportów" Polsatu Rowerowego Lublina.
Aha - z uwagi na ograniczenia czasowe, jedziemy tylko asfalcikiem.
Zapraszam.
Rado, a gdzie w Kazimierzu planujecie stacjonować? Rynek?
(03-07-2019, 01:39)fala69 napisał(a): [ -> ]Rado, a gdzie w Kazimierzu planujecie stacjonować? Rynek?
Pewnie tak, trasa przebiega przez rynek. Oczekując na uczestników będziemy jeść lody i gofry na rynku Tongue
A mn. więcej w jakich godzinach ... do której?
(03-07-2019, 19:05)fala69 napisał(a): [ -> ]A mn. więcej w jakich godzinach ... do której?
Tego nikt nie wie. Zależy to od zawodników, dlatego też będę śledził ich na monitoringu.
Jedziemy. Adam też planuje wyjazd, jeśli nie zmienią mu się plany to wyjedziemy trochę wcześniej żeby nie opóźniać pozostałych, pewnie dogonicie nas na trasie.  Jaką trasę planujesz?
(03-07-2019, 21:32)starszy napisał(a): [ -> ]Jaką trasę planujesz?
Na pewno asfalcikiem i w miarę najkrótszą trasą.
Nie mogę odpuścić dzikiego PK więc będę
(06-07-2019, 07:27)tomaszo13 napisał(a): [ -> ]Nie mogę odpuścić dzikiego PK więc będę
"Dziki PK" - hahaha, dobre! Do Kazika pojedzie jutro auto z flagami i bannerami RL'a, kupię też jakąś wodę i banany zawodnikom. Wezmę jeszcze pompkę stacjonarną + walizkę z narzędziami.
(06-07-2019, 12:46)Rado napisał(a): [ -> ]
(06-07-2019, 07:27)tomaszo13 napisał(a): [ -> ]Nie mogę odpuścić dzikiego PK więc będę
"Dziki PK" - hahaha, dobre! Do Kazika pojedzie jutro auto z flagami i bannerami RL'a, kupię też jakąś wodę i banany zawodnikom. Wezmę jeszcze pompkę stacjonarną + walizkę z narzędziami.

to ja zadbam o izo Big Grin Tongue Czy auto będzie wyposażone w bagażnik na rowery ?
Stron: 1 2 3