Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 27.07.2019. Godzina 8:45 rondo Berbeckiego od strony ul. M. Koryznowej
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Zapraszam na kółeczko ok 160 km. Trasa prowadzi z Lublina przez Zawieprzyce do Ostrowa Lubelskiego, nastepnie przez lasy parczewskie do Kocka. Powrót z Kocka przez Firlej oraz lasy kozłowiecki.W planie sam asfalt ale możliwy jest krótki odcinek utwardzony o niewiadomej nawierzchni ( nie jestem pewien czy z Zwieprzyc do Ostrowa przez las jest szuter czy asfal ). Średnia przejazdowa czyli netto ok 22/23 km/h. Po drodze napewno bedzie czas na zdjęcia może kapiel w jeziorze Firlej jak będą chetni oraz planuje jakies obiad . Zapraszam . Jeżeli będą zapowiadane deszcze całodniowe ustawka się niedbędzie
Na trasie tej , w okolicy Wólki Zawieprzyckiej ,  w lesie jest  ok. 3 km odcinek gruntowej , ubitej drogi .Spokojnie do przejechania. Jest tam również  wieża ciśnień lub coś podobnego do niej , [info dla Damiana.]
Tego sie obawiałem . Zobaczymy kto i na jakim sprzęcie bedzie chętny do wyjazdu i w razie czego będziemy zmieniać trase.
Kilka lat temu jechałem przez ten las cieniarką i miałem farta bo droga była mocno ubita przez samochody i jechało się jak po asfalcie. Niestety, w tym roku na wiosnę miałem problemy z pokonaniem tego odcinka na góralu(miejscami musiałem go prowadzić), ale może nie wszystko wiem i jak Juras (pozdrawiam) prawi da się przejechać.
Jednak masz nowszą wersję przejazdu ,Andrzeju.Ja jechałem tą trasą w pażdzierniku i było spoko.Również pozdrawiam Cię serdecznie. Smile
Planuję wziąć udział ale w Kocku bym się odłączył bo muszę kierunek północny
Bardzo mnie to cieszy Smile ludzie z Wawy wpadaja na ustawke wiec może ktos z Lublina tez sie pojawi?Wink

radzik

nie to forum Tomku, ale rozesłałem wici do Browersów, do Maimusa, do Gryfusa ze Szczecina, do Kórnika, i do rowerzystów z białostockich kniei. Większa szansa, że ktoś przyjedzie niż stąd.
Może ktoś zna po trasie dobre miejsce na zjedzenie dobrego obiadu lub kebaba ( jedzie z nami jeden z wiekszych smakoszy tego dania Wink ) niech da znać zeby nie trafic na jakaś mine.
(24-07-2019, 18:17)kofi napisał(a): [ -> ]Może ktoś zna po trasie dobre miejsce na zjedzenie dobrego obiadu lub kebaba
Gdzieś w Parczewie podobno dobre pierogi są, ale nie znam adresu, ale ktoś z forumowiczów kiedyś o tym wspominał.
Stron: 1 2