Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 28.07.2019, godz.8.00, Lukoil Jana Pawła II
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Doszły mnie słuchy, że jest zapotrzebowanie na dłuższy, rekreacyjny wyjazd w niedzielę 28.07.2019. A ja na to jak na lato. ?? A ponieważ to niedziela i wyjazd dłuższy to oczywiście planujemy podczas wyjazdu Mszę św. Ze względu na trasę jaka mi się pomyślała (bywaliśmy już w tych okolicach) Mszę św zaplanowałem w Piotrawinie. To sanktuarium bp. Stanisława, męczennika, jednego z patronów Polski. Msza jest o godz. 12.00. Z tego wynika, że wyjazd będzie o godz. 8.00, Lukoil przy ul. Jana Pawła II. Będzie niewielki 2-kilometrowy odcinek gruntowy. Ale spokojnie do przejechania.

https://ridewithgps.com/routes/30637149

Dodam jeszcze, że mamy taką praktykę, że jeżeli ktoś z różnych względów nie chce, nie może, nie ma takiej potrzeby uczestniczyć w Mszy św również może jechać z nami. Po prostu ma dłuższy wypoczynek. A bardzo często jest pomocny, bo może popilnować nam rowerów Big Grin
Jurku,

na którą planujesz powrót / jaką średnią prędkość jazdy przewidujesz?

Mam wstępne chęci, być może będę miała też czas... ale muszę ocenić czy dam radę Big Grin Wink
(23-07-2019, 12:02)renania napisał(a): [ -> ]Jurku,

na którą planujesz powrót / jaką średnią prędkość jazdy przewidujesz?

Mam wstępne chęci, być może będę miała też czas... ale muszę ocenić czy dam radę Big Grin Wink

No nie wierzę. Big Grin Ale skoro piszesz, że musisz ocenić czy dasz radę tzn, że raczej nie będziesz chciała pędzić Tongue 
Ja też nie zamierzam. Smile Msza o 12. Załóżmy, że o 13 wyruszymy dalej. Zostanie 82km. Powiedzmy, że śr. 18km/h to 4,5godz. Dodajmy 2 godz. postojów to wychodzi jak nic 19.30.
Jurku jechałbym, 18km/h.. lubię rekreację, może i do takiej się dostosuję, ale dodatkowo 2h postoju? nie przesadzasz?
(23-07-2019, 13:47)Bart napisał(a): [ -> ](…) ale dodatkowo 2h postoju? nie przesadzasz?

Ale, że jak, że co? Shy Chciałbyś przejechać 82 km bez postoju? Tongue No dobra, coś tam możemy ponegocjować. Wink
Wcześniej wahałam się czy nadąże za Jurkiem, teraz waham się czy mam aż tyle czasu i czy 4 litery wytrzymają Wink. Ale może uda się podjąć wyzwanie Wink.
(23-07-2019, 21:09)renania napisał(a): [ -> ](...) Ale może uda się podjąć wyzwanie Wink.

Było by miło gdyby Wam się udało Wink
Może chociaż tym razem uda mi się dołączyć do ustawki... Tongue
Bo ostatnio już kilka razy się nie udało. No ale kiedyś musi być czas i na jeżdżenie z Rowerowym i KRMaksimum Big Grin
Trasa aż się żebym się dołączył i urwał w Obrokach lub Strzyżewicach.
Znudziło mi się jeżdżenie samemu i zatęskniło za ustawkami Big Grin
Poza tym 2 km gruntowej to raczej asfalt? Bo wolałbym klasycznie szosą polecieć, a takie 2 km to jeszcze nie jest problem.
(24-07-2019, 13:02)bartekowy napisał(a): [ -> ]Może chociaż tym razem uda mi się dołączyć do ustawki... Tongue
Bo ostatnio już kilka razy się nie udało. No ale kiedyś musi być czas i na jeżdżenie z Rowerowym i KRMaksimum Big Grin
Trasa aż się żebym się dołączył i urwał w Obrokach lub Strzyżewicach.
Znudziło mi się jeżdżenie samemu i zatęskniło za ustawkami Big Grin
Poza tym 2 km gruntowej to raczej asfalt? Bo wolałbym klasycznie szosą polecieć, a takie 2 km to jeszcze nie jest problem.
Jak się tam będziesz dołączał to się najedziesz z nami, że ho ho. Tongue To jest końcówka trasy.
A droga gruntowa to gruntowa. Jak wygląda nie wiem, nie jechałem. Huh
Asflat raczej jest, gdy droga gruntowa ma mniej jak 2km  Wink

Jurku, 
w razie permanentnego ociągania się, będę namawiał Renatkę na odłączenie się i dalszą jazdę w parze, ale gdybyśmy jednak dawali radę razem, to ominę sobie ten kawałek z piachem i kurzem.
Msza niedzielna bardzo ładnie, ale obiad niedzielny równie ważny - nie wiem jak jeszcze to zagadnienie ogarnąć, bo rozumiem, że niczego takiego nie planujesz(?).
Stron: 1 2