Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Góry Jesienią 26-29 września 2019 Beskid Wyspowy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Niestety rezygnuje z wyjazdu.
(29-08-2019, 21:20)marza napisał(a): [ -> ]Niestety rezygnuje z wyjazdu.

Szkoda :/
Na dzień dzisiejszy 10 osób potwierdziło chęć udziału w wyjazdu (po przez wpłatę zaliczki, lub mają to zrobić w ustalonym indywidualnie terminie). Proszę o określenie się pozostałych chętnych w trybie pilnym.
ja niestety muszę zrezygnować ... Sad
O której spotkanie 26.09? Widzimy się z rana i atakujemy jakiś szlak czy zaczynamy wieczorem od integracji?
(03-09-2019, 15:07)MaciekNP napisał(a): [ -> ]O której spotkanie 26.09? Widzimy się z rana i atakujemy jakiś szlak czy zaczynamy wieczorem od integracji?

Wstępnie planuje być na miejscu koło południa w czwartek i zrobić jakąś trasę.
(03-09-2019, 15:07)MaciekNP napisał(a): [ -> ]O której spotkanie 26.09? Widzimy się z rana i atakujemy jakiś szlak czy zaczynamy wieczorem od integracji?

Ja będę w czwartek po południu pewnie. Nie planuję wyjazdu w nocy. Na rower wsiadam w piątek rano. Taki jest plan. Szymon czy pytałeś o garaż na rowery? Bo że śniadania mi nikt nie zrobi to już wiem.
(04-09-2019, 11:52)Irek napisał(a): [ -> ]Ja będę w czwartek po południu pewnie. Nie planuję wyjazdu w nocy. Na rower wsiadam w piątek rano. Taki jest plan. Szymon czy pytałeś o garaż na rowery? Bo że śniadania mi nikt nie zrobi to już wiem.

Będzie garaż na rowery.
Cześć. Czy ktoś wyjeżdża z Lublina w czwartek po godz. 15.30 i miałby jedno miejsce wolne?
Planuję wyjechać w czwartek ale godzina 15.30 jest dla mnie za późna , jeśli byłaby najpóźniej 14 to jest miejsce.
Stron: 1 2 3 4 5