Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 21.09.2019 godz.9:15 CSK (Plac Teatralny) Do Pszczelej Woli + dokrętka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Niedziela u mnie niepewna, więc póki co zapraszam na lajtową wycieczkę, połączona z Rajdem dla Hospicjum.
Wystartujemy razem z Jurkiem spod CSK i zapewne tempem spacerowym pojedziemy do Pszczelej Woli. Tam Kofi przetestuje alkogogle Big Grin i kto co tam jeszcze będzie chciał, po czym ruszymy dalej.
Dystans od Pszczelej Woli do stacji Orlen na ul. Gęsiej ok70km (możemy wydłużyć do ok.80km)
Trasa: https://www.gpsies.com/map.do?fileId=rldrsmfvwkngojpu
Asfalt 100%
Zapraszam.
Chętnie dołączę do tak zacnego grona Smile
Ja z kolei raczej nie wyrobię się na 9:15Sad
Jutro rano będę wiedział.
O której planowany jest wyjazd z Pszczelej?

Edit.
Proponuję lekką zmianę trasy i z Pszczelej pojechać przez Bychawkę i Wierciszów. Mniejszy ruch i fajniejsza droga.
Koledzy, ale ja nie mam siły na szybką jazdę, weźcie to pod uwagę.
Co do godziny wyjazdu z Pszczelej... ciężko mi określić, Jurek ma podobno polewać grochówkę, więc warto skorzystać. Nie wiem jakie atrakcje jeszcze będą.
Generalnie to ma być lajtowa sobota, więc można i w południe dopiero ruszyć z bazy rajdu.
Nie mam zamiaru nigdzie się spieszyć Wink 
O 15 muszę być na JP więc luzik Big Grin
Jeśli "warunki atmosferyczne" i dyspozycyjność pozwolą, to wezmę udział w tym kręceniu.
No to chyba wszystko jasne, wyjeżdżamy z Pszczelej, tak żeby na 15 być na JP  Smile
Jednak nie dam rady, bo jestem poza zasięgiem.
(20-09-2019, 17:14)Bart napisał(a): [ -> ]No to chyba wszystko jasne, wyjeżdżamy z Pszczelej, tak żeby na 15 być na JP Smile
Czyli w przybliżeniu o której?
11-12?
Chyba wszyscy wiedzą, że na jazdę w deszczu, czy po mokrym tylko Renatka może mnie namówić, zatem ODWOŁUJĘ ustawkę, ale komu nie przeszkadza taka aura -proszę śmiało jechać  Smile
Stron: 1 2