Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę 2019
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Plakaty akcji, słoneczka oraz identyfikatory Wolontariuszy odebrane.
Cały Rowerowy Lublin ma gorące pozdrowienia od Pani Redaktor Ewy Dados. Przy okazji Pani Ewa wyjaśniła inne znaczenie skrótu PDPZ: Proszę, Dziękuję, Przepraszam - Zapamiętaj.
Do zobaczenia w niedzielę!
Radku, będę tak jak pisałem w 100kropce w całym wymiarze czasu
(21-11-2019, 21:00)sobol napisał(a): [ -> ]Radku, będę tak jak pisałem w 100kropce w całym wymiarze czasu
Super!
PS. Pamiętam Sobol, że poznałem Ciebie właśnie na zbiórce PDPZ w Stokrotce, przyjechałeś wtedy jako 1szy Wolontariusz. Fajnie, że kontynuujesz to Smile
Proponuję byśmy byli w Stokrotce o 9.45 - tak by "rozłożyć" się z wózkami, winderami RL'a i plakatami PDPZ i by puntktualnie o 10.00 rozpocząć już zbiórkę darów.
A jeśli ktoś wstaje rano, to zapraszam na 8.30 do Radia Lublin na oficjalną odprawę Wolontariuszy.
Do zoba! Nara!
Katka, Mraugorzata, Sobol, Jakub P., Paweoo, Tomaszo13 - wielkie dzięki za zaangażowanie.
Udało się zebrać prawie 120 kg darów!
(25-11-2019, 09:10)Rado napisał(a): [ -> ]Katka, Mraugorzata, Sobol, Jakub P., Paweoo, Tomaszo13 - wielkie dzięki za zaangażowanie.
Udało się zebrać prawie 120 kg darów!

Trochę więcej.
96,5 kg żywności.
20 kg odzieży.
7 kg innych.
Liczyłam to w pamięci, na mrozie, telepiąc się z zimna, ale potwierdziłam przed chwilą na kalkulatorze, że wyszło 123,5 kg Wink

radzik

skoro w tamtym roku XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX post edytowany przez moderatora "Noorbi"


Z uwagi na wcześniejsze ostrzeżenia oraz dalsze łamanie Regulaminu Forum w §3. pkt 5, użytkownik "radzik" zostaje zablokowany na okres 1 miesiąca przez moderatora "Noorbi". 

§6. Odwołania

W przypadku odwołań od ostrzeżeń czy innych działań moderatorskich: w pierwszej kolejności należy skontaktować się z osobą przyznającą ostrzeżenie lub podejmującą decyzję co do której mamy zastrzeżenia w celu wyjaśnienia sprawy. W okresie 7 dni od otrzymania bana, otrzymujący bana ma prawo wytłumaczyć swoje postępowanie maksymalnie w 2 turach. Jeśli nie uda się rozwiązać problemu w ten sposób to należy się skontaktować z Zarządem Stowarzyszenia „Rowerowy Lublin”. Decyzja Zarządu jest ostateczna.
Brawo! Z relacji pewnych osób wiem, że łatwo nie było. Nie zawsze można bić rekordy... ważne jest to, że chcecie pomagać innym. W Sztabie Akcji wielokrotnie słyszałem, że na Rowerowy Lublin można liczyć, a Wy pokazaliście, że nawet w niełatwych sytuacjach. Tak trzymajcie.
Stron: 1 2