Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Do przemyślenia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy jest szansa, że w RL'u jeszcze tak będzie?
https://www.youtube.com/watch?v=NsRzDnyZ...e=youtu.be
No a Prezes to długo jeszcze będzie chodził na luzie ?  A Bartuś to co ?  A Mraugorzata?-- zaraz dostanę joby , ale życie . Chociaż ze swojej strony to powiem tak--- Ludzie nie żeńcie się- bo to tylko kłopoty. Ale róbcie to co Wam serce podpowiada.
(16-12-2019, 21:30)Rado napisał(a): [ -> ]Czy jest szansa, że w RL'u jeszcze tak będzie?
https://www.youtube.com/watch?v=NsRzDnyZ...e=youtu.be

Może nie tak samo, bo wiele się zmieniło ale trzeba być dobrej myśli Smile


(17-12-2019, 00:15)Ex Driver napisał(a): [ -> ]No a Prezes to długo jeszcze będzie chodził na luzie ?  A Bartuś to co ?  A Mraugorzata?-- zaraz dostanę joby , ale życie . Chociaż ze swojej strony to powiem tak--- Ludzie nie żeńcie się- bo to tylko kłopoty. Ale róbcie to co Wam serce podpowiada.

Marek najlepiej znaleźć "połówkę" co też jeździ   Big Grin
Mario Święte słowa. Ale niestety. Pozdrawiam Smile  P.S. Ta połówka jeżdzi ale na miejscu pasażera w aucie. I zawsze jest tak że : za mocno dmucha nawiew, za głośno gra radio ( i że w ogóle gra) itd,itp. Życie.
(17-12-2019, 00:30)Mariobiker napisał(a): [ -> ]Marek najlepiej znaleźć "połówkę" co też jeździ   Big Grin

Na rowerze z "połówką" Wink

[Obrazek: C2Pcr_vWEAQurgK.jpg]
O czemu nie, ale tylko do końca roku. Potem miłościwie nam panujący będą już dbać o nasze zdrowie. Będą dbać tak na 30%. Żeby w kraju rowerzyści nie wymarli. Big Grin Ale odbiegamy od tematu -- co zrobić żeby znowu był pomarańczowy zawrót głowy z okazji w/w. Huh
Dłuższy czas w tym wątku nie odpowiadałem.... dlaczego? Radek wie, że głowę mam pełną pomysłów, może nie zawsze najciekawszych... ale to zawsze coś. Ostatnio brakuje czasu, trochę zająłem się "sobą" itd. Na mnie możesz Radku liczyć. Nie wiem czy mam coś do przemyślenia.... ale filmik przywraca sporo fajnych wspomnień. Musi się nam po prostu chcieć.