Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 01.01.20 godz. 12.00 Most Kultury
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
[Obrazek: 28b60975e159f600med.jpg]
Gdy ucichnie już kanonada noworocznych fajerwerków zapraszam na tradycyjną ustawkę.
Spotykamy się o godzinie 12.00 na Moście Kultury. W zależności od pogody plany mogą się zmieniać dlatego nie piszę czy będzie to teren czy same asfalty czy nawierzchnia mieszana. Jedno jest pewne.... ognisko i "lampka" szampana.
Piszę się na ogniskowego
Jeżeli trasa będzie asfaltowa to jestem zainteresowany.
Marku. Wszystko zależy od pogody. Jeżeli będzie sucho to jakiś teren załapiemy. Po opadach nie będziemy się już pchali w błotko.
Ponieważ zapowiada się sucho więc będzie nieco terenu PRZEWIDYWANA TRASA . Zaczepimy o lubelskie morze, odwiedzimy cmentarz wojenny, przejedziemy przez LAS RZĄDOWY? zobaczymy co dzieje się na nowym przystanku kolejowym na Czubach i udamy się na odpoczynek. Ognisko na BikeParku to miejsce wszyscy znają. Zabierzcie coś do pożarcia i popicia.

radzik

Post edytowany przez Moderatora "Noorbi" ze względu na treści, które nie mają związku z tematem tego wątku.
W sytuacji chęci zwrócenia Moderatorom uwagi na działania innych Użytkowników na forum Stowarzyszenia "Rowerowy Lublin" należy zgłosić to poprzez oficjalną informację. Takowej można dokonać poprzez naciśnięcie przycisku "ZGŁOŚ" znajdującego się w dolnym prawym rogu każdego posta. Pozdrawiamy


No i oczywiście się wybieram.
Oczywiście serdecznie zapraszamy. Będziesz mile widziany

radzik

Sam sobie klikaj i przywróć post, chyba że trochę wstyd i unikamy odpowiedzialności za złamanie par. 2 Pkt 8 Regulaminu Wink

No i skoro tak serdecznie zapraszasz i będzie ognisko, to będziesz mógł od razu nastrugać mi kija.
(30-12-2019, 13:38)radzik napisał(a): [ -> ]No i oczywiście się wybieram.
No to i ja się wybiorę Big Grin
Powiem Ci w sekrecie radziczku, że ostatnio tak mi zaimponowałeś, że postanowiłam osobiście złożyć Ci życzenia na Nowy Rok. Powiem więcej, sama nastrugam Ci badylka Exclamation 
Nie mogę się doczekać Heart

radzik

No i elegancko, będę miał dwa, jeden oddam Malgosi w nagrodę za jej heroiczne poświęcenie w sklepie Smile
Stron: 1 2 3