Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Radziku. Oficjalne zaproszenie na spotkanie.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Przemku. Radziku.
Zapraszam Ciebie na spotkanie robocze Stowarzyszonych, które odbędzie się w sobotę 11.01.2020 o godzinie 17.00 w sali konferencyjnej TVP Lublin przy ul. Raabego 2. 
Podczas spotkania odpowiem na wszystkie pytania (na które będę znał odpowiedź) które od pewnego czasu nie dają Ci spokoju i o wyjaśnienie których się domagasz.
Pokładam nadzieję w tym, że to oficjalne zaproszenie przyjmiesz a ewentualna odmowa nie będzie tylko pretekstem do dalszych przepychanek na forum.
Po części roboczej przewidujemy wspólne wyjście w jakieś spokojne miejsce aby w miłej atmosferze zrelaksować się przy wspólnej kolacji i herbacie. Tu także niektórzy Stowarzyszeni zapewnili, że opłacą Twój rachunek (nie wiem czy będzie dla Ciebie miejsce przy oknie). Pozdrawiam - Norbert.

radzik

(10-01-2020, 02:16)Noorbi napisał(a): [ -> ]Przemku. Radziku.
Zapraszam Ciebie na spotkanie robocze Stowarzyszonych, które odbędzie się w sobotę 11.01.2020 o godzinie 17.00 w sali konferencyjnej TVP Lublin przy ul. Raabego 2. 
Podczas spotkania odpowiem na wszystkie pytania (na które będę znał odpowiedź) które od pewnego czasu nie dają Ci spokoju i o wyjaśnienie których się domagasz.
Pokładam nadzieję w tym, że to oficjalne zaproszenie przyjmiesz a ewentualna odmowa nie będzie tylko pretekstem do dalszych przepychanek na forum.
Po części roboczej przewidujemy wspólne wyjście w jakieś spokojne miejsce aby w miłej atmosferze zrelaksować się przy wspólnej kolacji i herbacie. Tu także niektórzy Stowarzyszeni zapewnili, że opłacą Twój rachunek (nie wiem czy będzie dla Ciebie miejsce przy oknie). Pozdrawiam - Norbert.

Widzę, że się nie rozumiemy.
Ja w przeciwieństwie do Ciebie nie mam nic do ukrycia, nie muszę nic zamiatać po dywan, nie muszę udawać, że nic się nie stało i absolutnie nie interesuje mnie jakieś Twoje wyjaśnienia w kątach TVP.

Przypominam, że moje pytania wiszą w odpowiednich wątkach już od blisko dwóch tygodni, wystarczy przeczytać i na nie odpowiedzieć, a nie zasłaniać się teraz jakimiś wyjaśnieniami w sobotę, gdy zaczęły się pojawiać negatywne głosy osób spoza kółka wzajemnej adoracji. Traktuję to jako próba wybielenia siebie przed członkami Stowarzyszenia, że jednak niby chcesz załagodzić sytuację, ale odwracasz kota ogonem że to ja Ci nie pozwalam wyjaśnić całej sytuacji. Odpowiedz na moje pytania tam gdzie zostały one zadane. Pytania zadane został w sposób łopatologiczny, nie powinno być problemów z ich zrozumieniem. Małgosia też dostała kilka pytań, a na razie cisza.

Kultura wymaga wysyłanie zaproszeń z odpowiednim wyprzedzeniem. Mniemam, że gdybym nie wspomniał o spotkaniu, to w dalszym ciągu objęte byłoby wielką tajemnicą? Tym bardziej, że nie byłeś zadowolony, że ta informacja wypłynęła z wewnętrznego forum, prawda?

Biorą pod uwagę, że w terminie spotkania mam już zaplanowane ciekawsze zajęcia, a ja w przeciwieństwie do was nie załatwiam niczego w ukryciu i wszystkie kwestie można załatwić tu na forum, to moja obecność na spotkaniu nie jest konieczna, więc ekwiwalent mojego rachunku możecie przekazać na Hospicjum Małego Księcia z dopiskiem "darowizna z rajdu rowerowego". Nr konta w odpowiednim wątku znajdziecie.
Norbert zaprosił Radzika na spotkanie. Radzik odmówił.
Dalsza dyskusja w tym wątku jest zbędna. Pozostałe posty były słowną przepychanką nic nie wnoszącą do tematu i w związku z powyższym zostały usunięte. Jeśli ktoś chce podyskutować o przyszłości forum i Stowarzyszenia lub ma jakieś uwagi, propozycje itp, to może założyć stosowny wątek.
Ten wątek zostaje zamknięty przeze mnie.