Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Spotkanie z rowerowymi seniorami
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W imieniu Porozumienia Rowerowego, serdecznie zaprasza wszystkie rowerzystki i rowerzystów 60+ na spotkanie, na którym chcielibyśmy porozmawiać o tym co możemy zrobić wspólnie by kręciło się lepiej Wink. Sprawdzamy czy osoby 60+ potrzebują wsparcia by jeździć na rowerze. Jeśli tak, chcemy wystartować w konkursie dot. Aktywizacji Społecznej Osób Starszych.

Chcesz działać? Zapisz się na spotkanie 28.01.2020 o 18:00.
Co możemy zrobić wspólnie? Dzięki Twojemu, bogatemu doświadczeniu, możemy organizować ciekawe wycieczki, spotkania z rowerzystami-podróżnikami czy wspólnie edukować młodych rowerzystów. To tylko kilka przykładów. Na pewno masz własny pomysł na działania!
By się zgłosić napisz maila na: porozumienierowerowe@ekolublin.pl 

Odezwiemy się w niedzielę, podając szczegóły dotyczące spotkania Smile.

[Obrazek: 3fsjerx42e37.png]
W końcu jestem na coś za młody

Big Grin
(21-01-2020, 20:15)tkt napisał(a): [ -> ]W końcu jestem na coś za młody

Big Grin

Jesteśmy Big Grin
Chyba na te balety "Zróbmy to razem" jestem za stary  Big Grin
Ten za młody, tamten za stary, jeszcze się okaże że nikt na spotkanie nie przyjdzie Wink
Przyszedłbym, ale parę miesięcy mi brakuje. Tongue Ale nawet gdyby to obawiam się, że mógłbym rozbić bank. Big Grin
(22-01-2020, 17:49)Jurek S napisał(a): [ -> ]obawiam się, że mógłbym rozbić bank. Big Grin

???
Jurek sobie jak zwykle żartuje. Fajna inicjatywa. Gdybym znalazł więcej czasu chętnie bym pomógł.
A tak na marginesie Jurek napisał o "rozbijaniu banku" gdyby się pojawił. Ostatnio byłem na spotkaniu uniwersytetu drugiego wieku - o matko ja się już łapię... może czas się wybrać.
Noorbi. Big Grin 
[Obrazek: zdjecie_20130731134126_973.jpg]