Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Szukam koleżanek na wycieczki rowerowe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć, czy są tu też jakieś dziewczyny, którym znudziły się chwilowo samotne wyprawy rowerowe? Chętnie bym pojeździła czasem z towarzystwem  w okolice Lublina np. lasy kozłowieckie, zalew lub jakieś inne propozycje Smile
Z kolegami też się fajnie jeździ. Big Grin
Tak się zastanawiałem kto się pierwszy odezwie, ale stawiałem jednak bardziej na Jakuba P. Wink
Widocznie Jurek jest na większym "głodzie" niż Kubuś Wink
No i wystraszyliście Koleżankę. Big Grin Wy tylko o jednym, Wink a prawda jest taka, że łatwiej kumpla znaleźć na wyjazd niż dziewczynę. Więc żeby nie jeździła sama zaproponowałem, żeby rozejrzała się za jakimś kolegą. Tongue
Wystraszyli albo i nie. To nie jest grupa na lajtowe wycieczki. Znajdzie kogoś i będzie jezdziła w/g swoich możliwości.
Joanna ja chętnie. Niestety samotne wyprawy mi się znudziły
(26-04-2020, 13:58)Joanna2403 napisał(a): [ -> ]Cześć, czy są tu też jakieś dziewczyny, którym znudziły się chwilowo samotne wyprawy rowerowe? Chętnie bym pojeździła czasem z towarzystwem  w okolice Lublina np. lasy kozłowieckie, zalew lub jakieś inne propozycje Smile

Część! Ja jestem chętna  Rolleyes