Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Góry Jesienią 17-20 września 2020 Beskid Sądecki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Post  edytowany przez moderatora Noorbi, nie w temacie. Proszę takie uwagi kierować się do Ministerstwa Zdrowia, które wydaje zalecenia. Dziękuję
Fajna grafika -- aż łeb urywa. Big Grin !!!!!.
(25-08-2020, 06:19)Noorbi napisał(a): [ -> ]Tak jak pisałem wcześniej: szefowa naszej bazy zarezerwowała całą tylko dla nas. Więc tak czy inaczej rozrywać się będziemy sami. Co do sanatorium Damianie. Hmmm... ja tam jadę także w celach leczniczych. Wszak każdy wie, że w obecnych czasach trzeba się odkażać więc nie pozostaje mi nic innego jak w owe środki odkażające się zaopatrzyć i ciało swe nacierać... od wewnątrz (tak skuteczniej). Ciało swe odkaziwszy poddam dogłębnemu dotlenianiu korzystając przy tym z regeneracji rogówki widoki tamtejsze podziwiając.

Ja, jak zwykle mialem nie pic, ale skoro dla zdrowotnosci to tym razem cos tam wypije Wink
Przypominam wszystkim o wpłacie zaliczki. Czekam na nią do środy (02.09.2020).
Post pod postem ale ważne.
Jak stoimy z transportem? Kto i jak się wybiera? Może ktoś szuka miejsca osobo/rowerowego na wyjazd. Piszcie tutaj.
Istnieje możliwość zabrania wszystkich rowerów jednym transportem po wcześniejszym umówieniu się. Istnieje także możliwość zabrania się do jednego busa (koszt przejazdu w obie strony 150pln/os). Zostało 4 miejsca.
Wybieram się swoim samochodem , ponieważ chce być trochę niezależny . Jedną osobę z rowerem mogę zabrać . Samochód dość duży ale nie biorę bagażnika i dlatego jest limit.
Ja na chwilę obecną jadę Saxo. Może się coś zmieni ale wątpię. Niestety nikogo nie zabiorę bo mało miejsca.
(01-09-2020, 08:51)Noorbi napisał(a): [ -> ]... 
Istnieje możliwość zabrania wszystkich rowerów jednym transportem po wcześniejszym umówieniu się. Istnieje także możliwość zabrania się do jednego busa (koszt przejazdu w obie strony 150pln/os). Zostało 4 miejsca.

Czy ten busik zabiera pasażera z rowerem w tej cenie?

O której bus wyrusza i czy będzie w stanie zgarnąć mnie z domu czy muszę gdzieś dojechać?
Sprawa z busem trochę się komplikuje. Ale nie jest beznadziejna. Mieliśmy wynajmować 8-osobowego busa z przyczepą ale okazuje się to mało opłacalne.
Szukamy alternatywy. Może ktoś ma pożyczyć busika z hakiem na 4 dni?
Ile tych rowerów trzeba będzie wziąć?
Stron: 1 2 3 4 5 6