Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Góry Jesienią 17-20 września 2020 Beskid Sądecki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
To jeden z tych wyjazdów na których powinno się być. 
O Jaworkach i niebywałym wypadzie w góry z 2013 roku krążą legendy. "Mucha w samolocie", loty na prowizorycznej lotni, ekstreamalne zjazdy po stoku, nocna eskapada do pięknego za dnia Wąwozu Homole.
Chłopaki zorganizowali wtedy niesamowity wyjazd (mój pierwszy z RL). Wzorem tamtego, będą zapewne dwie grupy: MTB (no tam to się jeździ) i LAJTOWA czyli asfalcikiem dla każdego coś miłego.
Biorę pod uwagę obecną sytuację i to, że z powodu pandemii trzeba będzie ten wyjazd odwołać. Tak też może być. Na razie skupiam się na obecnej sytuacji. 
Noclegi, wyżywienie, dojazd:
Pokoje "Nad Czarną Wodą" - miejsce nam znane, ładne pokoje dużo miejsca na zewnątrz, wiata ogniskowa.
Wyżywienie we własnym zakresie. Na miejscu fantastyczny dostęp do kuchni i jadalni.
Dojazd we własnym zakresie. Przyjazd w czwartek po południu i wieczorem. powrót niedziela po południu.
Koszty: w trakcie ustalania.
Tak było  poprzednim razem.

Trasy dla grup ustalą ich "kierownicy". Dla grupy LAJT trasy już wkrótce.

Zapraszamy.

EDYTA: koszt noclegu 50-plnów, wynajmujemy cały dom najlepiej zebrać 25 osób na wyjazd, rezerwacja dokonana.

Lista chętnych:
1. Noorbi - zal
2. Rado - zal
3. Henia - zal
4. Jan Grudziński -zal
5. starszy - zal
6. Katka - zal
7. k4m1l - zal
8. shrederson - zal
9. Fazi5 - zal
10. szymeksq + Hania + Maluch - zal x 2
13. gelos
14. mariox + 1 - zal x 2
16. Marecky - zal
17. Patkos
Przepraszam za post pod postem ale tak będzie "jaśniej"
[Obrazek: 6054230f40d6fc60med.jpg]

Te kilka fotek jest z przebiegu jednej z tras LAJT

Trasy do ewentualnej realizacji:
LAJT1
LAJT2
LAJT3
[/url][url=https://ridewithgps.com/routes/33653840]LAJT4
Pieszo1
Pieszo2
MTB1
MTB2
Są to oczywiście propozycje na ten wyjazd. Ostatnią propozycją jest Rafting Dunajcem - 14km. Ale to już na niedzielę.
Dobry wieczór , wreszcie coś pozytywnego . Ja bardzo chętnie pojadę , zaczynamy zapisy ?
Świetnie Janku. Witaj.
Cześć,
ostatnio jest tak, że nie wiem co będzie jutro, ale na rower z Wami chętnie Smile 
Pozdrawiam
No to chyba Cię trzeba dopisać. Nie masz wyjścia... jedziesz.
Post pod postem. WAŻNE!!!

Na chwilę obecną powiat nowotarski (miedzy innymi Jaworki) nie objęty dodatkowymi obostrzeniami. Uff.
Cześć. To i ja poproszę o dopisanie mnie do listy.
Jak zdążę z formą to jadę Smile
Maciek. Forma? O czym Ty do mnie piszesz. Pełna rekreacja na trasie LAJT. Fotki, pogaduchy, zwiedzanie itd.
Stron: 1 2 3 4 5 6