Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Rowerowe "Dzień dobry!" :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich serdecznie.

Forum śledzę od jakiegoś czasu, ale czas najwyższy napisać kilka słów o sobie i się przedstawić.

Na imię mam Paweł, jestem studentem II roku prawa w Lublinie na UMCS.

Przygodę z rowerem zacząłem jakieś 10 lat temu (Dżizass...ale to leci) od mojego ukochanego komunijnego górala, którego mi zwineli...

...następnie kilka lat użytkowania roweru szosowego złożonego w pocie czoła i cierpieniu...

...i chęć startowania w zawodach na szosie, które w mojej okolicy się nie odbywają! (Podkarpacie) i jest po prostu hegemonia jeżeli chodzi o panowanie MTB w okolicy.

Tak właśnie doszedłem do tego, że poskładałem jeszcze rower górski. Zakochałem się w górskich szlakach leśnych i rozmaitych szutrach. WOLNOŚĆ WOLNOŚĆ WOLNOŚĆ Smile

Ścigam się w maratonach i okazyjnie w wyścigach XC. Z chęcią podepnę się pod jakąś zorganizowaną grupę, która trenuje! Brak mi motywacji zwłaszcza w sezonie zimowym, który de facto jest najważniejszy :< Plan na ten sezon: satysfakcjonujący wynik na maratonie Cyklokarpaty.

Pomożecie!? :>
O cholera. Kolega bardzo ambitnie podchodzi do kolarstwa. Za wysokie progi jak dla mnie .Mimo wszystko witaj :-D
Witaj.

Dla mnie i dla Brania Cyklokarpaty będą w tym roku podstawowym cyklem maratonów MTB i nastawiamy się na generalkę. Pewnie jeszcze kilka osób od czasu do czasu się będzie wybierać na ściganie w tamtym rejonie. Zatem z Lublina będzie z kim tam jeździć Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
KermitOZ napisał(a):Witaj.

Dla mnie i dla Brania Cyklokarpaty będą w tym roku podstawowym cyklem maratonów MTB i nastawiamy się na generalkę. Pewnie jeszcze kilka osób od czasu do czasu się będzie wybierać na ściganie w tamtym rejonie. Zatem z Lublina będzie z kim tam jeździć Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek

To naprawdę świetnie!
Bałem się, że nie będzie transportu, czego bym chyba nie przeżył bo bardzo polubiłem ten cykl, poza tym są to moje rodzinne rejony Smile