Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Lakier kolorowy w sprayu z Lidla
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Cześć.
Napaliłem się na białą kierownice, a jutro w Lidlu będą lakiery. Ciekawe co to warte będzie, ale jak dotąd jakościowo mają dobry towar. Cena jest atrakcyjna bo samochodowy w sprayu kosztuje 30-40zł.
A na to i tak poszedł by bezbarwny (jeszcze został mi z malowania samochodu) więc po co przepłacać Smile.
Nie wiem który wybrać uniwersalny czy do grzejników, czym one się różnią?
Być może tylko temperaturą.
Co o tym myślicie?
no ja myślę że biała kiera wygląda bardzo stylowo, sama się zastanawiam czy by kiedys nie pokombinować z białymi elementami, a jeśli chodzi o wyroby z lidla to ja się nie zawiodłam więc myslę że ten lakier tez bedzie ok, i raczej wystarczy zwykły uniwersalny
Kupiłem, wypróbowałem na starej rurce i jestem zaskoczony jakością. Jak za 10zł nie widać różnicy w porównaniu z drogimi. Ładnie kryje, nie trzeba lakierować bezbarwnym bo ma ładny połysk. Chyba pomaluje też piasty Smile
Jakbyś miał aparat to weź dziabnij fote :-) A duży ten lakier, na dużo pierdół wystarczy? Może i ja bym coś z kolorkami pokombinował ;-)
właśnie ja się zastanawiam czy sobie nie pierdyknąć sztycy i kiery na czerwień :-P
Oczywiście ze się pochwale, nawet jak wyjdzie brzydko. Puszka ma 400ml pojemności z tego co pisze kryje 2mkw, ale wiadomo że większość sie zmarnuje.
A mógłbyś zrobić zdjęcie temu co próbowałeś? Kiedy planujesz docelowo kierę pomalować? :-)
A nawet jak nie wyjdzie jakoś zawaliście to i tak kiery to większości nie widać ;-)
Czyli niedługo forumowiczów RL można będzie poznać po bialej kierze Big Grin
Hiyo napisał(a):Czyli niedługo forumowiczów RL można będzie poznać po bialej kierze

I jeszcze koziołek lub logo "Lublin Inspiruje". To mogłoby nawet fajnie wyglądać.
darist napisał(a):
Hiyo napisał(a):Czyli niedługo forumowiczów RL można będzie poznać po bialej kierze

I jeszcze koziołek lub logo "Lublin Inspiruje". To mogłoby nawet fajnie wyglądać.

tego koziołka i/lub "logo" miasta, z podpisem "miasto inspiracji", czy jak tam to chyba sami byśmy musieli sobie malować na rowerach, kredkami.
przerabiałem z działem marketingu UM sprawę gadżetów promujących miasto. nawet głupiej naklejki nie dadzą.

co do białej kierownicy natomiast - chętnie zobaczę, jak wyjdzie.
a wysoką jakość produktów z Lidla potwierdzam. mam parę rzeczy u nich kupionych i jestem zadowolony.
Stron: 1 2 3 4