Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Mój składak
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Rado, według mnie osobie mającej ten rower właśnie o to chodziło :->
Mi się podoba to siodło, eleganckie Smile
Iwo, kwestia gustu :-)
Rado napisał(a):Iwo, kwestia gustu :-)

no i właśnie dlatego nie podlega dyskusji

btw, mi się maszynka bardzo podoba Big Grin
Zapomniałem napisać, że fioletowy jest "delikatny" i przeznaczony do 4X waży 11kg, ma też pedały SPD Shimano M424


Teraz pora na bardziej wytrzymalsza maszyne

[Obrazek: p5pb7855577.jpg]

[Obrazek: p5pb7855575.jpg]

rama: Dartmoor Hornet 2010
widelec: Santur Duro 2009 1300mm
stery: VP Cane Creek
koła: piasty NOVATEC NT-D041 i NT-D042, obrecze MTX33, tarcze Tektro, kaseta Shimano HG50 chyba 11-32T
siodlo: EarthWorks Couch, sztyca Xmission
napinacz E13, łańcuch Shomano HG?
pedały platformy Bop
korba, przerzutka, hamulce, kierownica, mostek, manetka są na spółke z fioletowym
macrainbow napisał(a):widelec: Santur Duro 2009 1300mm
Mega Big Grin (wiem, pomyłka Wink )

Podobają mi się połączenia kolorów w Twoich maszynkach, są takie... energetyczne :mrgreen:
msl napisał(a):
macrainbow napisał(a):widelec: Santur Duro 2009 1300mm
Mega Big Grin (wiem, pomyłka Wink )

Podobają mi się połączenia kolorów w Twoich maszynkach, są takie... energetyczne :mrgreen:

Duro mam po "tuningu" i spojnie ogarnia lubelskie warunki, tylko trzeba do niego zagladac co miesiac, a dwa razy do roku robic pelny serwis.
Wczoraj jezdzilem na czerwonym w okolicach Janowa Lubelskiego i czuje sie pewniej na Duro niz na Rock Shox ktory mam w fioletowym na Gorkach Czechowskich.

na bonusik fotka z Wierzchowisk II, ze step-upa ktory noci na 8m Big Grin
[Obrazek: p5pb7852875.jpg]
O jaa.. stary, piekna fota. Ile trzeba położyc na stół za rower do freeride'u mając mało sary- takie minimum?
Podziwiam, kurna.
marcin0604 napisał(a):O jaa.. stary, piekna fota. Ile trzeba położyc na stół za rower do freeride'u mając mało sary- takie minimum?
Podziwiam, kurna.

Rame mozna kupic od 300zł nową, te Dartmoory chodza za 600zl za nowa
amor na poczatek wystarcz Duracz nowy jest teraz za 400 ale z drugiej strony RS Tore tez mozna kupic za 400.
Za dobre kola trzeba dac 600zł za nowe. Mocniejsze korby okolo 200zł.
Krotki mostek i tarczowki to koniecznosc, reszta osprzetu nada sie ze zwyklego roweru.
Uzywane czesci mozna dostac w dobrych niskich cenach bo co sezon zawsze ktos cos wymmenia.
Jezeli chodzi o caly rower to na serwisach aukcujnycj jest dosc sporo i od 1000zł mozna cos kupic.

Fotka taka sobie, ale jedna z moich lepszych Smile. Jakos sie nie spinam do jazdy bo juz nie te lata, ale fajnie sobie ostrzej pojezdzic,
Jak już się pochwaliłem dwoma ramami to jeszcze pokaze rowerek dzieciecy Smile

Haro BMX do Racingu, wersja PRO XL SX20
prawie wszytko jest seryjne oprócz blatu, łańcucha i klamki. Z ciekawostek ma karbonowy widelec.

[Obrazek: p5pb7865823.jpg]
Stron: 1 2 3