Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Mój składak
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Zacznę od "Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma" Smile
Dwa rowery kupione w USiA Made in China jak na tamte czasy robiły furorę w lublinie jako pierwsze mtb w mieście.
Z jednego została rama dość dobra, a z drugiego amortyzator o dziwo bardzo dobry chodź po wjechaniu w samochód już nie taki miękki, później kupiłem schwinna na bardzo wysokiej ramie który posłużył jako dawca osprzętu. I tak powstał:

Rama: Pacific Made in China ale z aluminium 7005 bardzo lekka
Amortyzator: Sonic Shox 8000 pro downhill series - kiedyś był miękki, 5cm skoku - oczywiście bez blokady, nie te czasy
Piasta przód / tył: Deore XT / Alivio
Korba: STX
Przerzutka przód: SIS
Kasetka: chyba STX (7 trybów)
Przerzutka tył: Alivio
Klamko manetki: STX
Kierownica: Tranz-X gięta z dodatkową rurką
Hamulce: V-brake SRAM 5.0
Łańcuch: IG (?)
Opony: 2x Kenda Flame 26x2.125 i 2x CST 26x2.35

Części wymieniam wtedy gdy już nie daje się ich naprawić, więc nie mam planów na modyfikacje.
Obecnie znalazłem w piwnicy giętą kierownice i chcę pomalować na biały kolor i wymienić.

Zdjęcia
[Obrazek: pbpic3944121.jpg]

[Obrazek: 8388116.jpg]

[Obrazek: pbpic4004052.jpg]

[Obrazek: pbpic3944102.jpg]

[Obrazek: pbpic3807708.jpg]

[Obrazek: pbpic3807706.jpg]

[Obrazek: pbpic3807702.jpg]

[Obrazek: 281291836-100_2737.JPG]

tak przy okazji
sezon 2010 uważam za otawarty Smile

[Obrazek: 8841935.jpg]

[Obrazek: 8842101.jpg]

[Obrazek: 8842182.jpg]
Czadersko wyglada. Moje uznanie, po prostu ma kozacki wyglad :mrgreen:
O, SRAM-y 5.0 :mrgreen: Przed przejściem na tarcze też takie miałem i działały świetnie (teraz są w rowerze dziewczyny), więc Ty też pewnie nie masz problemów z zatrzymywaniem się ;-)
Mi najbardziej podobają się: korba i klamki hamulcowe ;-) . STX wciąż żywe, a w Twoim przypadku jeszcze wyglądają jak nowe.
Tak wszyscy sie zachwycająSmile a jak Mariusz jechał z nami to zdeka zdychał sprzęt z takimi oponami na asfalcie dawał mu w kośćSmile
Michal napisał(a):Tak wszyscy sie zachwycająSmile a jak Mariusz jechał z nami to zdeka zdychał sprzęt z takimi oponami na asfalcie dawał mu w kośćSmile

hehe no
Takie z wami LAJTOWE wypady :-P
Ale byłem zadowolony że się zmęczyłem, bo samemu już mi się nie chce zasuwać.


Hamulce niezłe, wcześniej miałem "no name" które też w miarę hamowały więc nie mam porównania. To co mi się w nich podoba to prosta budowa, można szybko zdemontować, wyczyścić i nasmarować.
Hehe bo było lajtowoSmile Ale w lasach dawałeś radę już.. więc nie narzekaj;p Do zobaczenia na wiosnęSmile
a teraz coś świeżego
takie coś sobie sprawiem
[Obrazek: p4pb5286088.jpg]
to dopiero czaderska maszyna
napisz co powstawiałeś

BADEVIL

Jeśli się nie mylę to widziałem dziś ten rower i Ciebie na torze przy Janowskiej tak koło 19 :-> a później na ławce z lodami siedzieliście przy ścieżkce nieopodal nadbystrzyckiej.

Te zielone felgi powodują że nie można minąć tego sprzętu od tak :-> :-> :->

Ewentualnie ktoś ma podobny sprzęt ...
Stron: 1 2 3