Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Siema!!!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam gorąco wszystkich forumowiczów Rowerowego Lublina :-)

Na imię mam Michał, mieszkam w Lublinie (Śródmieście), mam 24 lata. Studiuję na WEiI Politechniki Lubelskiej. W wolnym czasie bardzo dużo jeżdżę na rowerze nie tylko po naszym mieście, ale także po innych regionach Polski i czasem za granicą. Podobnie jak Wam, nie jest mi obojętny stan naszej infrastruktury rowerowej i bardzo zależy mi na jej rozwoju. To miejsce wydaje mi się dobre do dyskusji na rowerowe tematy, więc będę się starał pojawiać tu częściej.

Pozdrawiam
Mister MR napisał(a):Witam gorąco wszystkich forumowiczów Rowerowego Lublina :-)

Na imię mam Michał, mieszkam w Lublinie (Śródmieście), mam 24 lata. Studiuję na WEiI Politechniki Lubelskiej. W wolnym czasie bardzo dużo jeżdżę na rowerze nie tylko po naszym mieście, ale także po innych regionach Polski i czasem za granicą. Podobnie jak Wam, nie jest mi obojętny stan naszej infrastruktury rowerowej i bardzo zależy mi na jej rozwoju. To miejsce wydaje mi się dobre do dyskusji na rowerowe tematy, więc będę się starał pojawiać tu częściej.

Pozdrawiam
Czyżbym Cię znał z forum SSC?
A czy ja Cię z kolei nie znam z FIU? Nie studiowałeś/studiujesz informatyki na umcs? Nawet chyba byłem przez chwilę z Tobą na roku :-P
Ale jestem znany 8-)

erykko napisał(a):Czyżbym Cię znał z forum SSC?

Nie da się ukryć. :mrgreen:

Zwirek napisał(a):A czy ja Cię z kolei nie znam z FIU? Nie studiowałeś/studiujesz informatyki na umcs? Nawet chyba byłem przez chwilę z Tobą na roku :-P

Nie studiowałem informatyki na UMCS, kończę studia na PL. Ale dobrze kojarzysz. Zarejestrowałem się na FIU, by zapytać o szczegóły studiów podyplomowych, o których myślę po tegorocznej obronie.