Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Rekolekcje w życiu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
"Nie samym chlebem człowiek żyje..." (Pwt 8.3)
Żeby zobaczyć siebie w relacji do drugiego człowieka i do Boga trzeba czasami wyjść na pustynię. Taką pustynia mogą być rekolekcje w życiu, na które zapraszam. Czym one są? Pośród codziennych obowiązków, praca, szkoła, także przyjemności nie zawsze mamy czas na kilkudniowy wyjazd na rekolekcje zamknięte. Dlatego forma rekolekcji w życiu. Trwają 4 tygodnie od 20.02 do 20.03.2010. Spotkania są raz w tygodniu (sobota) gdzie każdy otrzymuje materiały do medytacji na każdy dzień, jest dzielenie się doświadczeniem minionego tygodnia, msza św, konferencja.
Zapisy w sali Duszpasterstwa KUL A/B, 25–29 stycznia i 15–19 lutego, ww godz. 17.00–19.00. Tel. 081.445 43 13, <!-- e --><a href="mailto:dakul@kul.pl">dakul@kul.pl</a><!-- e -->
Rekolekcje prowadzą Wspólnoty Życia Chrześcijańskiego, których jestem członkiem.
Polecam ;-)
Uczestniczyłam już w takich rekolekcjach kilka razy i mogę potwierdzić, że warto. W tym roku zresztą też się wybieram :mrgreen:
Choć trzeba przyznać, że trochę hardcorowe te rekolekcje (4 tygodnie) - nie jest łatwo znaleźć na nie motywację i czas...
Ale, że tutaj hardcorów nie brakuje - może ktoś się skusi :-)
Również polecam te rekolekcje. Nie jest aż tak trudno, żeby nie dać rady. Każdy może przyjść i zobaczyć, a że zaczną się już w okresie oczekiwania na Wielkanoc tym bardziej warto.