Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Targi Rowerowe 2010 Warszawa EXPO XXI
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Joseph napisał(a):Jutro ok. 8:00 jadę do Warszawy, mam 3 miejsca wolne, wracam prawdopodobnie wieczorem, choć nie wiem jeszcze o jakiej porze.

Późno informuję, jednak nie widziałem wcześniej tego tematu.

(BTW. Pierwszy mój post na nowym forum Wink )

Panie Wink z nieba spadasz Tongue No to ja jeśli można zajmuje jedno wolne miejsce Wink
u mnie okazało się, że jutro jechać nie mogę.
w niedzielę prawdopodobnie też nie. ubolewam nad tym, ale to tzw. "siła wyższa"
Było na co popatrzeć i co pomacać (choć niekoniecznie hostessy ;-)) A nawet przywieźliśmy sobie zajebiaszcze baloniki speca :-P Choć nie powiem, paru rzeczy zabrakło, no ale wszystkiego mieć nie można...
Niektóre hostessy były niczego sobie Wink ale zdecydowanie lepsze były elektroniczne przerzutki na Fondriestrze, UŻYWANY Spec Epic za 30 koła i karbonowy Kross za 16 tys z naklejkami na ramie Big Grin Fajny był też rowerek poziomy trzy kołowy. Macie chłopaki ulotkę i jakiś adres www do tych rowerów? Mi się podobało.

Jak ktoś chciał tam jechać na dwa dni to ja się szczerze zastanawiam po co?

Bardzo dziękuję Josephowi za podwózkę w jedną stronę i Quli za podwózkę w stronę drugą.
Parę fotek http://picasaweb.google.pl/quczabson/Ta ... DdtffL2QE#
Najlepsza zabawa była na trenażerze - próba potrącenie rowerzysty i wpadnięcia pod samochód
ps. z mojego balonika powietrze uchodzi Sad coś słabo te hostessy pompowały.
z kim się ścigałeś? [fota 10], sądząc po aerodynamicznym stroju rowerzystki nie miałeś szans :d
odpadłem na starcie :-D potem trzymałem się z tyłu żeby podziwiać pracę ładnych mięśni :-P
oponka z 47 zdjęcia nieziemska Big Grin
Część moich zdjęć:
http://wastedqba.pinkbike.com/album/Warsaw-Bike-Expo/
Reszta będzie jak w końcu skończę sesję.

(dla nieobeznanych z pinkiem... przy przeglądaniu zdjęć strony się nie zmieniają trzeba wrócić do miniaturek i ręcznie zmienić stronę)
Stron: 1 2 3 4