Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Targi Rowerowe 2010 Warszawa EXPO XXI
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
26-28 lutego w Warszawie odbędą się kolejne targi "Rowery". Organizator zapowiada zwiększenie powierzchni wystawowej aż o 40% w porównaniu z zeszłym rokiem! Impreza też się wydłuży z 2 do 3 dni. Pokażą się najlepsze światowe marki. Zapowiada się sporo atrakcji. Bilety są tańsze niż w zeszłym roku. Jest możliwość zniżki po zarejestrowaniu się w specjalnej grupie na Gronie, Naszej-Klasie albo Facebooku! Więcej info na http://www.targirowery.pl
Witam!
Zbliżają się targi rowerowe w Warszawce, w tym roku po raz pierwszy na głównej (największej) hali targowej.
Bilet po rejestracji na nk lub fejsbuku 10zł za jedno wejście.
Je chętnie bym sie wybrał w sobotę, może ma ktoś ochotę także się wybrać?
Jeśli ktoś był na wcześniejszych edycjach to chętnie poczytam skromne relacje. (czy warto?)

P.S. Dorzucam adres www: http://www.targirowery.pl/
michalbrodowski napisał(a):Je chętnie bym sie wybrał w sobotę, może ma ktoś ochotę także się wybrać?

myślałem, żeby pojechać. Ale wiadomo - koszt dojazdu do Wawy jest spory, a na same targi jakoś mi się nie chciało jechać i płacić za paliwo.

Jak zamierzasz dojechać na targi?
gdyby zebrała się grupa 3 - 5 (razem ze mną) osób, to można by zrzucić się na paliwo i pojechać razem autem. Wtedy by się opłacało bardziej niż pociągiem, a nawet busem (nawet na bilecie studenckim :>).

oczywiście im więcej osób, tym lepiej.

muszę jednak od razu zaznaczyć, że jeśli pogoda będzie tak tragiczna jak dzisiaj, to wtedy odpadnę. bo średnią przyjemnością będzie spędzenie kilku dobrych godzin w samochodzie w takich warunkach pogodowych. ale bądźmy dobrej myśli - to 1. a druga rzecz: jeszcze sporo czasu, więc pogoda może się zmieni Wink

pzdr.
No właśnie tak myślałem by zebrać jakaś ekipę i samochodem/ami pojechać, najtaniej i naj bardziej komfortowo.

Mnie pogoda nie zraża. Nigdy nie bylem na takiej imprezie, chętnie poczuje taką totalnie rowerową atmosferę w gronie światowych firm rowerowych. Cyknę sobie fotkę z cannondale'em i hostessami Wink Pomaże o super rowerach na które mnie nie stać Tongue Dostanę gratisową ulotkę Warszawskiej Masy Krytycznej lub jak będę miał dużo szczęścia to naklejkę! Smile
Czego więcej w życiu potrzeba? Tongue
michalbrodowski napisał(a):Cyknę sobie fotkę z cannondale'em i hostessami
Wpisuję się na listę ;D
Ja też ja też.
Może i dla mnie naklejek wystarczySmile
Hostessy mnie nie interesują ;-)
Myslalem, ze tylko ja chce jechać na taką nudna imprezę Tongue

Fajnie, że nie jestem sam!

Niech się jeszcze na listę zapiszę ktoś kto może pojechać samochodem Tongue (akurat będzie 5 osób ;] )
To teraz trzeba jeszcze trzymać kciuki, żeby pogoda sprzyjała kierowcom, wtedy Mindex się nie rozmyśli i zawiezie nas na tą "nudną" imprezę ;-)
michalbrodowski napisał(a):Niech się jeszcze na listę zapiszę ktoś kto może pojechać samochodem Tongue (akurat będzie 5 osób ;] )
ja mogę Smile
i 4 osoby wystarczą. choć jak będzie 5, to mi nie przeszkodzi. wyjazd wyjdzie taniej, a ja i tak będę siedział z przodu Big Grin
Praca mnie wykańcza Sad Nie udało mi się za pierwszym razem wydedukować, że piszesz o tym, że ewentualnie Ty możesz być kierowcą :/

Jest czas, nie ma co się spieszyć. Trzeba czekać na pogodę i kolejnych chętnych Wink

P.S. A co to nagle za post wyskoczył na początku? na dodatek ze wsteczną datą? Tongue
Stron: 1 2 3 4