Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: [29.01, g.18] Plac litewski - Masa krytyczna
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
JA NA PEWNO BĘDĘ
w piątek pracuje do 22 :-( , ale w nastepną MK mam I zmiana :lol:
Ja bym się stawiał ,tylko dajcie znać kto będzie, bo sam nie chcę tam siedzieć :-P
Ja nastawiam sie, ze bede, jesli tylko nie bedzie duzego mrozu, zamieci czy zawieji snieznych i innych przeciwnosci pogodowych. Wolalbym tez zeby ulice nie byly pelne blota posniegowego, czy soli itd. Pozniej trudno rower doprowadzic do porzadku (w mieszkaniu) Sad
A ja wypadłem, bo mam o 18tej obronę programu zaliczeniowego :-(
Tak uprzedzam, że jest obecnie dość zabawnie na ulicach i pogarsza się; jeżeli te warunki się utrzymają (a jest na to szansa), jutrzejsze masowanie może stać się nieco zbyt emocjonującym przeżyciem.

Poza tym wiadomo, mniej więcej którędy ta mała, symboliczna pętelka będzie wiodła? Pytam, bo mogę mieć niejaki problem z wyrobieniem się na osiemnastą.
mamut77 napisał(a):Tak uprzedzam, że jest obecnie dość zabawnie na ulicach i pogarsza się; jeżeli te warunki się utrzymają (a jest na to szansa), jutrzejsze masowanie może stać się nieco zbyt emocjonującym przeżyciem..

No wczoraj to był orgasmus, zwłaszcza jazda między samochodami stojącymi w korku. Psychikę miałem styraną jakbym przejeździł 300 a nie 32 km Wink
A na Masie oczywiście będę.
faktycznie warunki slabiutkie wczoraj byly... a tak przy okazji to byl wczoraj jakis nocny patrol? widzialem 3 zapalencow kolo 23 na deptaku pod galeria
Witam.
+trzech ;-)
temperatura: nie za niska
opady: brak
ulice: nie idealnie ale znośnie

=> przyjeżdżam na Masę.
muszę się tylko postarać, żeby zdążyć z pracy wrócić i jeszcze się na rower przesiąść.

do zobaczenia!

P.S. mamut77 w związku z brakiem ustalonej trasy chyba będziesz musiał przyjechać z aparatem równo na 18.00 na pl. Litewski, żeby Masę złapać Wink
Stron: 1 2 3