Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: [29.01, g.18] Plac litewski - Masa krytyczna
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Jak będzie -20 to raczej tego nie widzę, ale przy przy -5 można spróbować objechać jakąś małą, symboliczną pętelkę.

pOZBig Grinrower
Grzesiek
Dla niektórych to i -20 nie straszne !! Będę tak czy inaczej :->
jak się świat nie zawali to będę i ja :-)
ma być cieplej niz teraz ale ma konkretnie sypać, tak czy inaczej jeszcze sie zastanowię Tongue
Ja i mój aparat oczywiście się stawiamy (albo łapiemy was gdzieś po drodze) :-) . A jeśli coś mnie nawet zatrzyma, to raczej nie pogoda :-P .
29 października? Confusedhock:
Chyba o styczeń chodzi :mrgreen:

Tak czy inaczej, gdyby nie to, że to przeddzień mojego egzaminu, to bym się pojawił na 100%. Ale z w/w powodu głowy (ani niczego innego) uciąć sobie nie dam, że będę...
W piątek ma być od -6 do -1°C zależnie od prognozy. W porównaniu do ostatnich dni to wygląda całkiem komfortowo. Inna sprawa to opady atmosferyczne, których wystąpienie może znacznie skomplikować sytuację.
Czeski błąd, już poprawiłem Smile
Favorita jest zdolna do jazdy. Ja w gruncie rzeczy też, jeżeli faktycznie będzie cieplej niż -10.

Mam nadzieję na zmasowanie :] (a przynajmniej pojawienie się rowerem na chwilę na Pl. Litewskim)
:-) yhym :-)
Stron: 1 2 3