Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Praca w sklepie rowerowym Intisport
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Poszukujemy dwojga pracowników na dział rowerowy. Praca przy obsłudze klienta i w serwisie rowerowym.

Sklep rowerowy INTISPORT poszukuje sprzedawcy. Jeśli jesteś osoba komunikatywną, uczciwą, znasz branżę rowerową i jej zagadnienia techniczne wyślij CV+zdjęcie-lublin@intisport.pl lub złóż osobiście na ul.Bramowa 4 (Stare Miasto)


Jeśli jesteście zainteresowani, to zapraszam do nas z cv.
Auuuu..... :-( Czemu nie dwa miesiące wcześniej??
Hmm no to trzeba będzie złożyćSmile
marcin0604, tutaj akurat niewiele mogliśmy zdzialac, jeden z kolegów nie całkiem fair się zachował i w zasadzie o jego odejściu dowiedzieliśmy się w ostatniej chwili, drugi miał jeszcze krótki okres wypowiedzenia i poinformował o tym akurat tak jak powinien. Zastanów się Marcin, akurat Ty byś u nas się mocno przydał.
Michal, zapraszam. Tylko pamiętaj, że to praca pełnoetatowa. Jesli studujesz dziennie albo cóś, to raczej nie dasz rady.
Strasznie dużo tych "akurat" mi powłaziło do wypowiedzi Smile
ja tam wysłałem się zobaczy :-)
W CV nie zaszkodzi dopisywac, że należycie do stowarzyszenia, zawsze jest to kolejna wskazówka do tego, że jednak wasza wiedza nie opiera się wyłącznie na teorii.
za późno :-P
No niestety ale od jutra rozpoczynam pracę ale bardzo dzięki Ines za miłe słowa.
kreciczek, ech niecnoto Wink marcin0604, no cóż, trudno mi będzie przeżyc taką stratę. Aczkolwiek gdybyś nie był zadowolony z podjętej pracy, to drzwi jeszcze jakiś czas są otwarte Smile
Stron: 1 2 3