Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: TORO MTB Cup 2010
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
co do trasy: na początku dość długi podjazd, później zjazd na tor qadowy. tam kilka podjazdów, które jak popada będą śliskie. następnie stromy wyjazd tą samą drogą którą wjeżdżamy i dość krótki, płaski odcinek szeroką droga polną. potem wjeżdżamy w lasek, gdzie jest dość ciekawy techniczny tak jakby singletrack z jednym stromym zjazdem i na koniec zjazd do mety.

tak ogólnie: pierwsza część trasy po torze dość ciężka, może być ślisko, później fragment techniczny i zjazd do mety

będzie ostro Big Grin
Szukam transportu na Urzędów Smile

Bardzo mi zależy, kontakt: 787 992 090.
Wracając do trasy to okrążenie będzie mieć ok. 1,5km, chłopakom na objeździe zajmowało 4-5minut. Wszystkich kółek prawdopodobnie będzie 12 (kategoria M1,M2). Do niedzieli niby ma za specjalnie nie padać więc będzie szybki wyścig :mrgreen:
tak poza tym, to będzie grochówa dla każdego, więc warto przyjechać Big Grin
Ramowy program zawodów w Urzędowie przedstawia się następująco:

* godz. 9:00 rozpoczęcie zapisów w Biurze Zawodów
* godz. 10:00 start wyścigu familijnego
* godz. 10:45 start wyścigu XC kategoria KJ (czas wyścigu ok. 30min)
* godz. 11:30 start wyścigu XC kategoria K1, K2, MJ (czas wyścigu ok. 45min)
* godz. 12:30 start wyścigu XC kategoria M3, M4 (czas wyścigu ok. 1h)
* godz. 13:45 start wyścigu XC kategoria M1, M2 (czas wyścigu ok. 1:15h)
* godz. 16:00 ceremonia dekoracji zwycięzców wyścigu familijnego oraz XC

Lokalizacja biura zawodów
Właśnie wróciłem z Urzędowa. Zająłem drugie miejsce w MJ Big Grin (to był mój pierwszy wyścig).
Trasa super, lepszej trasy XC nigdy wcześniej nie widziałem Tongue Szybka, dużo zakrętów, fajne zjazdy, dość prosta, ale nie banalna... no i nie trzeba było schodzić z roweru, żadnych podjazdów z "buta".

Ogółem było by fajnie gdyby nie wypadek na początku. Dwie osoby się zderzyły przy samym starcie, ja byłem za nimi i nie miałem jak wyhamować, trzeba było FRUWAĆ Big Grin hehe i fikołki odstawiać.. niestety polecialem na lewą noge i od tamtego czasu mnie kostka bolała, jechałem rekreacyjnie, no a potem powietrze mi spadło i trzeba było pompować Tongue

Jako, że LUBIE moviemaking itp, zrobiłem taki szybki 4fun filmik ze startu(jest w nim też ten wypadek), zrobiłem go w niecałe 3 godziny także nie jest on jakiś super, ale da się obejrzeć:

LINK :
YOUTUBE
Polecam oglądać w wyższej rozdzielczości.
Mam nadzieje, że się spodobał Big Grin
Ano trasa rewelka naprawdę... Big Grin Zapowiadało się masakrycznie, ale jak co do czego to naprawdę trasa niemal idealna Smile
Trasa była bajeczna. Bardzo szybka, krótkie i szybkie podjazdy, dużo zakrętów.

Mam nadzieję że w przyszłym roku też odbędzie się tam edycja Pucharu Lubelszczyzny.

a tak btw ma może ktoś zdjęcia z wyścigu? widziałem że dużo osób robiła zdjęcia.
UWAGA!
Termin zawodów w Chełmie został przesunięty na 11 lipca
Stron: 1 2 3 4 5 6