Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: TORO MTB Cup 2010
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Terminarz Pucharu Lubelszczyzny w Kolarstwie Górskim TORO MTB Cup 2010:
Edycja I – Lublin – 02. maja
Edycja II – Urzędów – 06. czerwca
Edycja III – Chełm– 11. lipca
Edycja IV – Puławy – 14. sierpnia ZAWODY ODWOŁANE :!:
Finał – Lublin – 05. września - (III Lubelski Festiwal Rowerowy)

Zapraszamy do udziału!
ja szczególnie zapraszam do Urzędowa,czyli do mnie Big Grin
Całość będzie obejmowała dyscypliny jakie były na festiwalach (XC, DH, DJ) czy tylko XC?
ja chętnie wystartuje jak będzie DH
Właśnie oglądałem Twoje zdjęcia na pinku z zeszłorocznego festiwalu. Ja od początku trwania festiwalu chciałem w nim wystartować i jeszcze mi się nie udało. Może w tym roku. Tongue
XC i DH są rozgrywane tego samego dnia?
No jak to w końcu z tym pucharem? Obejmuje on wszystkie dyscypliny czy tylko XC?
W ubiegłym roku to tylko w chełmie i na festiwalu było dh jeśli mnie pamięć nie myli...
Co do puław to pewnie znowu będzie połączone z wyścigiem puławskiego pttku, a tam dh to raczej nie ma gdzie zrobić..
XC poza Lublinem było też jak XCR a nie XCM?
W całym cyklu będzie XC i prawdopodobnie wyścig familijny. DH ma być w Lublinie i na Festiwalu, możliwe że w Chełmie. DJ na chwile obecną nie jest planowany. Pojawiała się koncepcja maratonu w Urzędowie, ale chyba jednak będzie tam XC. Zawody DH i XC odbywają się jednego dnia. Zawsze było rano XC, a potem DH. O ewentualnych zmianach pojawi się informacja w tym temacie.
DH lub Dual na Globusie będzie wtedy gdy miasto zgodzi się by trasa została na całe wakacje. Tak by trasa była na maj i wrzesień. I o ile będą chętni na machanie łopatami. Bo miasto nie dało ani złotówki na organizacje DH, dobrze że znalazł się sponsor na palety.
W Urzędowie mógłby być maraton, ale wiadomo wtedy trzeba przygotować co najmniej 2 dystanse np. 50 i 90km, dochodzi jeszcze ich oznaczenie itp. więc ciężko by było
Chociaż na maratonie z pewnością pojawiło by się więcej startujących niż na XC

Jeszcze termin Chełma jest nie bardzo, bo pokrywa się z Mazovia w Szydłowcu, jednak poza tym wszystko ok
Stron: 1 2 3 4 5 6