Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Skąd dowiedziałeś się o portalu www.RowerowyLublin.org?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Witajcie

Drugi sezon rowerowy z RL dopiero się zbliża, a my już przekroczyliśmy kolejną magiczną liczbę - 400 forumowiczów. Wraz z coraz lepszą pogodą zacznie dołączać do nas coraz więcej nowych rowerzystów Smile Póki co chcemy się dowiedzieć jak dotychczasowi użytkownicy trafili na forum Smile Zapraszamy do odpowiedzi na pytanie "Skąd dowiedziałeś się o portalu www.RowerowyLublin.org?

pOZBig Grinrower
Grzesiek
Musiałem się teraz zastanowić dłuższą chwilę, bo trochę czasu już minęło, odkąd dowiedziałem się o forum i RL... A cała wina :-P spoczywa na barkach KermitOZ-a, który miał zdaje się w podpisach do zdjęć na n-k linki i gorąco zapraszał do ich odwiedzenia ;-)
Ja dowiedziałem się o RL od Jurka Moim zdaniem czterystu zarejestrowanych forumowiczów to wielki sukces Na przykład ogólnopolski portal na szosie pl ma ich około 2700 tak więc myśle ,ze RL nie ma się czego wstydzić Pozdrawiam i czekam na następną setkę Oby do wiosny :-D
Ja się dowiedziałem z napisu na koszulkach podczas otwarcia szlaku "Doliny Nędznicy"
ja szukałem info na necie o diecie kolarskiej i treningach- wyskoczyło w google i tak się zaczęło :-P
Od Karoli :mrgreen:
Ja dowiedziałem się o RL i forum ze strony Forumowicza - Jurasza (www.szlaki.lublin.pl), gdzie był link. A do tamtej strony link podano mi w Urzędzie Marszałkowskim woj. lubelskiego Wink brakowało mi w ankiecie właściwej dla mojego przypadku odpowiedzi, więc zaznaczyłem ostatnią - żaden z powyższych, choć nie tworzyłem portalu Smile

400 - super! duże osiągnięcie.
hehe a ja przez prywatną wiadomość na innym forum na którym to czaiłam się na ustawkę ale się nie zdecydowałam Tongue
truskafka napisał(a):czaiłam się na ustawkę ale się nie zdecydowałam Tongue
:-D pamiętam to ;-)
Gdy naszła mnie ochota na jeżdżenie to info o ustawkach wyszukałem w grupie lokalnej na bikeforum, bo nasza strona praktycznie jeszcze nie działała.
... i się zaczęło :-)
Stron: 1 2 3 4 5