Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Jakiej marki rowerem jeździsz?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Ostatnio zauważyłem, że dosyć dużo szosówek Meridy się na forum zrobiło (ja, kdk, holden, 73Wojtek, n4zgul, mediana), do tego kilka osób ma górale Meridy (ja Big Grin, branio, pawel k).

Postanowiłem więc znowu zrobić ankietę, ciekawe czy rzeczywiście Merid jest najwięcej. Jeśli ktoś ma więcej niż 1 rower to można zaznaczyć więcej opcji, ale max 3 Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
Właśnie popsułam Twoją Meridę 100% głosów :mrgreen:
perceive napisał(a):popsułam Twoją Meridę
Moja Merida się nie psuje Tongue
ja tez Trochę zaniżyłam Twoja statystykę Tongue
Czuję się oburzony że nie ma zacnego maxima :-P a jest dahon Mindexa :-P Czy to jakaś prowokacja? Przyznaj się Grzesiek, boisz się, że Maximów byłoby więcej niż merid :-D
I tak wszyscy się nie znacie :mrgreen: Scott rulez!
a ghost kuczego? dyskryminacja normalnie;p meridy dla plebsu :mrgreen: dlatego tak duzo :-P hehe zartuje. widzę, że Giant górą :lol:
Niestety jest ograniczona liczba opcji w ankiecie i musiałem z kilku najmniej popularnych marek zrezygnować np. Canyon Ghost, Bianchi, Pinarello itd. Obstawiam, że najwięcej będzie Merid, Giantów, Kellysów i Authorów, ale to się zobaczy Big Grin

pOZBig Grinrower
Grzesiek
Favorit - prawdziwa rakieta prosto z Czech!
KermitOZ napisał(a):Jeśli ktoś ma więcej niż 1 rower to można zaznaczyć więcej opcji

Ale nie przewidziałeś, że ktoś może mieć więcej niż 1 rower tej samej marki.
I niestety mogłem zaznaczyć tylko raz...
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10