Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Czy jeździsz w pedałach zatrzaskowych?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Ja właśnie niedawno zakupiłem swoje pierwsze buty SPD (shimano M183) wraz z pedałami. Na początku troche dziwnie się jeżdziło ze względu na sztywną karbonową podeszwę jaką mam w bucie. Ale całkiem szybko się przyzwyczaiłem ,oczywiście nie obyło się bez wywrotek :-P Teraz nie wyobrażam sobie jeżdzenia w innych butach mimo ,że ciągle jeszcze uczę sie je wypinać w miare szybko. Na rowerze można osiągnąć większe prędkości z łatwośćią. Podjazdy pod góry stały się o wiele prostrze . Tak więc polecam. :-)
Pierwsze buty zatrzaskowe i od razu taki model? Ambitnie.

Na pewno masz tam Carbon a nie kompozyt szklany? Bo mimo że Shimano ma dość tanie buty (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) to i tak cena trochę zaskakująca jak na Carbonowe podeszwy.
Pewnie to kompozyt z włókna szklanego jak mówisz ,ale ma taką karbonową strukturę. Miałem kupíć model z niższej półki ,ale zapięcia były na rzep ,a źe różnica cenowa nie była ogromna to zainwestowałem. Poza tym dostałem rabat w inźynieri:-)
Dlatego lubię zakupy w inżynierii. Ja swoje buty (AM30) też u nich taniej kupiłem.
Ja też .Kupiłem u nich buty pedały i bloki szosowe wszystko marki shimano za 250 zeta
dostałem sporą zniżkę nikt nie nosi rozmiaru 46 he he he :-D
Mój brat nosi, ale on nie jeździ (w sumie to w rozmiarówce Shimano chyba by miał 47). Ja kupowałem 45 i mimo że na zamówienie to ze zniżką. I to lubię w inżynierii. Nawet jak się coś zamawia żeby ściągnęli to Andrzej kombinuje jakieś zniżki (wiadomo że u pewnych firm zniżki nie zrobi, bo nie może).
Shimano jest chyba najbardziej popularne jeśli chodzi o buty do zatrzasków. O pedałach nie wspominając. Tongue To taki set od którego większość zaczyna.
Tak z ciekawosci bo nie mam zamiaru, ale czy produkuja rozmiar 49? Smile
Robią i większe ale ciężko dostać.
Nie watpie ze ciezko, bo ciezko mi dostac zwykle buty, a co dopiero specjalne Smile
Ja miałem taki problem. Zwykłe buty noszę na ogół 49 (zależy od firmy, bo kiedyś mierzyłem nawet 52 to były za małe!). Długość stopy 30,5cm. Kupiłem Specialized Sport z 2009, rozmiar 48. Długość wkładki mają 30,9. Pasują idealnie.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9