Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: [26.02.2010 godz: 18:00 Plac Litewski] - Masa Krytyczna
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
pełny spontan - to prawdziwa Masa Smile
do miłego na Litewskim!
zaworek napisał(a):pogodę mamy super, a szczegóły trasy dogadamy na miejscu
Nom, dogramy na miejscu, bo ta, którą zaproponowałeś bardzo fajna, ale chyba za długa jak na tę część sezonu Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
Taka cisza o tej porze.
Czyżby Masa Krytyczna rozpoczęła Nocny Patrol :-D
W drodze do pracy udało mi się biernie uczestniczyć a może raczej jedynie pozdrowić ;-)
A teraz proszę o szczegółową instrukcję (krok po kroku) gdzie i jak umieścić króciutki filmik zrobiony komórką.
:!: :!: :!:

Setka fotek już wrzucona do
GALERII
Na ulicy Puławskiej doliczyłem się 27 masowiczów.

:!: :!: :!:
eee. chyba NP nie było.
ja nie mogłem być na MK dzisiaj, bo musiałem spóźnić się do pracy i równie późno ją skończyć. wyszedłem o 19, ale nie odmówiłem sobie przejechania przez Pl. Łokietka (niestety autem) i zobaczenia rowerzystów zgromadzonych pod Ratuszem. Widziałem, że całkiem sporo Was było.

darist: filmik - a może na jutjuba? Wink czy chcesz do galerii RL? jak tak, to może jak Mamut77 (chyba go widziałem jak focił) wrzuci zdjęcia?...

EDYCJA:
o. jednak nie tylko Mamut77 fotografował.
Sylwek: bardzo fajne zdjęcia. bardzo!
Fajnie było. Trochę pokropiło w tak zwanym między czasie ale na szczęście nikt nie zrezygnował. Pozdrawiam i do zobaczenia za miesiąc
darist napisał(a):W drodze do pracy udało mi się biernie uczestniczyć a może raczej jedynie pozdrowić ;-)

Ja pozdrowiłem Masowiczów na Lipowej Wink W drodze z pracy Wink
Pierwszy raz udało mi się być na MK i muszę przyznać, że było naprawdę przyjemnie. Mimo niepewnej pogody i zimowej daty. Pomysł z grającą przyczepką na następną masę jest super.
tkt napisał(a):Pomysł z grającą przyczepką na następną masę jest super.
No właśnie jak usłyszałem co tam Zaworek namodził to rozmawialiśmy o przyczepce, którą widziałem na masie w Paryżu. Naprawdę musimy się zorganizować na następny raz, bo to robi świetny klimat Smile

Na masie było 28 osób, bo na Puławskiej dojechał jeszcze Grzegorz_. Później wrzucę relację na główną Smile W styczniu było 14, teraz podwoiliśmy tę liczbę. Jeśli taka tendencja się utrzyma to w czerwcu będzie nas 448 osób, a później to już pójdzie lawiną Big Grin

pOZBig Grinrower
Grzesiek
Fotki mamuta i moje już zostały załadowane do galerii :-) . Próbowaliśmy nagrywać filmiki, ale to co nam wyszło niestety nie nadaje się do prezentacji :-( .

A w ogóle to witam wszystkich :-P . Na pewno spotkamy się na następnych Masach Krytycznych :-) .
Stron: 1 2 3