Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 30.05/sobota/-godz.14.00-LKJ
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
hej wszystkim ;-)
zapraszam na jutro - miejsce i godzina - tak jak w tytule - jeśli nie będzie padało !!!
trasa : coś wymyślimy na poczekaniu :mrgreen:
miłego wieczoru
Mariusz
EDIT/30.05/ : póki co nie pada - jeśli taka pogoda się utrzyma to ustawka aktualna
Pozdrawiam
Powinienem być.
jak znam życie to zacznie padać jak będę w połowie drogi ... ktoś jeszcze się wybiera?
truskafka napisał(a):jak znam życie to zacznie padać jak będę w połowie drogi ... ktoś jeszcze się wybiera?
- a jesteś z cukru ???? :mrgreen: ,załóż kurtkę jak batman i nie zmokniesz :mrgreen:
planuję dzisiaj być. Tylko ja leczę kontuzję kolana więc przynajmniej ja dzisiaj lajt.
A co do pogody to właśnie śledziłem icm i ma nie padać.
Mariusz-Neways napisał(a):a jesteś z cukru ????
nie jestem, przynajmniej wczoraj się nie rozpuściłam 8-)

nie padało, 43km z małym haczykiem dodane, jechało się bardzo przyjemnie :mrgreen:
dzięki za miłą wycieczkę
hej wszystkim :-)
dzięki za wspólny wypad :mrgreen: , na ustawkę stawili się : Asia /"truskafka"??/,Artur,kolega o nicku malos 86-przepraszam zapomniałem jak masz na imię, Wiesko vel SZYBKI LOPEZ i ja .
Zrobilismy standarcik - ścieżką do Mariny potem Zemborzyce przy cmentarzu,do trasy L-n - Rzeszów,Radawczyk,skrajem lotniska,Konopnica pod wiaduktem,Węglinek.
Wyszło nam ok. 40 km
Dzięki wszystkim i do następnej razy
Pozdrawiam
Mariusz
Jam jest Paweł Smile
Mariusz-Neways napisał(a):Asia /"truskafka"??/
jam Ci to Big Grin
Mariusz-Neways napisał(a):...skrajem lotniska...

Tak rzadko mam okazję być na lotnisku :-| . To znaczy, że powinienem był tam być :mrgreen:
Stron: 1 2