Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Kiedy kolejny Alley Cat?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Kiedy kolejny Alley Cat?
będzie jak ktoś się podejmie organizacji... Smile

maYkel

Ja już zrobiłem cztery, w dupie mam, sam się też chcę pościgać. :mrgreen:
Niech teraz się młodzi wykażą, to nie jest taka wielka filozofia. Ja mogę udzielić paru fachowych ;-) rad.

BTW: zgodnie z zasadą - chcesz żeby coś było zrobione porządnie - zrób to sam! :-)
Chętnię zorganizuję, Jarek również wyraził chęć organizacji, ale najwcześniej w sierpniu/wrześniu przypuszczam.

Qavtan miał coś chyba organizować? A jak nocny 6 czerwca?
Wymyślam zadania Smile nie wiem też kiedy, 19VI mam egzamin, na 14VI nie wiem czy się wyrobię, raczej na 27VI.
Ja bym chętnie coś zorganizowała, ale najpierw to ja bym chciała wygrać!! A jak wygram to obiecuję, że będzie mój alley Smile
A ponawiam pytanie odnośnie nocnego alleya...?

maYkel

Potencjalny organizator zawiadomił mnie, że nocny alley to owszem będzie, ale nie w Noc Kultury (za dużo ma spraw na głowie).
Cytat:Ja bym chętnie coś zorganizowała, ale najpierw to ja bym chciała wygrać!! A jak wygram to obiecuję, że będzie mój alley Smile
Zaraz zaraz, a czy ty przypadkiem ostatnio nie wygrałaś w swojej kategorii?? :-D
Tak na dzieńdobry, to witam ;]

Próbowałem znaleźć trochę informacji, co to ten "alleycat", ale w zasadzie i tak nie dowiedziałem się za dużo. Może by się ktoś podzielił wiedzą i ujawnił jakieś szczegóły czy zasady takich spotkań? Tongue

maYkel

To trochę słabo się starałeś :-P. Wikipedia, żeby długo nie szukać, albo tutaj.
Stron: 1 2