Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Bikejoring
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Moze ktos z forum uprawia Bikejoring ?
Nie bardzo wiem jak zaczac, i jak to ugryzc.
I Ty Brutusie przeciwko psom :-D
A tak poważnie to na swojej drodze w okolicach do tej pory nikogo takiego nie spotkałem.
Chyba więcej kompetentnych osób znajdziesz na ich stronach bo pewnie takie istnieją.
Czy to może chodzi o bieganie z rowerem? :mrgreen:
Jurek S napisał(a):Czy to może chodzi o bieganie z rowerem?

Fantastycznie zadałeś to pytanie :mrgreen:
Tylko gdzie miejsce dla psów ;-)
A swoją drogą Pinky mógłbyś jakieś słowo wstępne napisać w tym temacie.
warto tu zajrzeć: http://www.bikejoring.pl/
Ja sporo jeździłam z psem na rowerze, ale nie w formie zaprzęgu, tylko normalnie smycz i pies koło roweru. Trochę czasu zabrała nauka, ale ogromna frajda dla psa....
perceive napisał(a):Ja sporo jeździłam z psem na rowerze, ale nie w formie zaprzęgu, tylko normalnie smycz i pies koło roweru. Trochę czasu zabrała nauka, ale ogromna frajda dla psa....

Hmmm, ze mną to może i miałby frajdę. Ale przy Sylwii z jęzorem przy asfalcie? :mrgreen:
A tak na marginesie. Kto pobierał nauki? ;-)
Przepraszam, jakaś głupica mnie naszła.
Hehe ostatnio nawet widziałem jak ktoś to próbował uprawiać u nas na ścieżce :-)
Nawet szybki był pies bo jechaliśmy ok 30km/h a on się trzymał równo :-) pozazdrościć właścicielowi że można tyle jechać i nie pedałować :-P
Ech ta stronke znam. I chyba nic poza nia. Nie mam pojecia nawet gdzie mozna uprawiac Bikejoring, bo na sciezce to na pewno sie nie da :-? W sumie to nawet znajomy Maszer nie bardzo wiedzial o co mi chodzi kiedy sie pytalem o ten sport.
mój szczuropies uwielbia biegać w towarzystwie roweru, ale luzem, na smyczy bym się bała z nią jechać, poza tym to krótkodystansowiec a na dodatek ma problemy z kolanem/biodrem wiec ta rozrywka odpada, no i duże psy budzą w niej strach a jak się boi to reaguje agresją (na zasadzie mogę więcej niż wyglądam)

ale sport bardzo mi się podoba Big Grin
Stron: 1 2