Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 07.03.2010, godz. 11.00, Lukoil przy Jana Pawła II
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Jak w opisie tematu. Zanim się hardcory dorwą ;-) do ustawek trzeba popróbować coś rekreacyjnie. Trasa ok. 40km. Pojedziemy przez Węglinek, Tereszyn, Motycz, Uniszowice i czarnym szlakiem do Raszyńskiej.
Zapraszam.
Ja z chęcia skorzystam. Pozdrawiam i do jutra.
hmmm... a pod Krokiewkę zajedziemy?
Jurek S napisał(a):Jak w opisie tematu. Zanim się hardcory dorwą ;-) do ustawek trzeba popróbować coś rekreacyjnie.


Już 3 godzinę analizujemy z holdenem-hardkorem jutrzejszą ustawkę i mimo prób i starań i działań zakrojonych na szeroką skalę za nic! nie możemy zlokalizować miejsca ustawki :-?

Podejrzewamy że 'Statoli" to jakieś nowe hasło trzepackie :!: :?: , obowiązujące od nowego sezonu i wiadomości są szyfrowane i tylko "niedzielni rowerzyści" mają dostęp do danych, co prawda rozpracowaliśmy babskie ustawki :-D , ale nie wiem czy z "niedzielną rekreacją" damy sobie radę Undecided

Będzie bardzo nam przykro jak się nie uda, bo mamy wielką ochotę na jutro :-( ....

felek

hmm...

Czyżby Tajna Rekreacyjna Ustawka ? :lol:
w lublinie są tylko 3 statoile, zawsze można obstawić :d
Wyczuwam że powoli sezon zaczyna być w pełni , oj ciągnie ciągnie tylko jeszcze trochę za mokro jak dla mnie ,po sobotnim wypadzie na narty stwierdziłem że już w tym roku narty i łyżwy mi się przejadły i by się pokręciło ……. No niech się tylko zrobi sucho. pozdrawiam
Bart jak zwykle czujny :-D . Co autor mia na myśli? Oczywiście Lukoil przy Jana Pawła II - brzmi prawie jak blizej nieokreślony Statoil :-P
Ale jest jeszcze druga sprawa: pogoda. Jeszcze o 10 zdecyduję czy jadę. W tej chwili trochę przy dużo mrozu -6 C.
No dobrze, to ja jadę. Jak nie przymarznę :-( po dojechaniu do ustawki to pojadę dalej. Zawsze bedę mógł sobie powiedzieć, że próbowałem. :-D
Dzięki wszystkim za super ustawkę, było na prawdę przyjemnie i ultralajtowo :-D
Dist ~38km
VMax 51kmph
VAvg 20,27 kmph
Time 1:51
Jurek wrzucisz tracka?
Stron: 1 2 3