Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: GP Puław MTB 2010
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Trasa to krótka (nie pamiętam, ale chyba ok 2,5km) pętla pokonywana kilka razy. Jeśli chodzi o trudność to prestiż Skandii nijak się ma do GrandPrixa, a startuje rzeczywiście elita kolarzy z woj. lubelskiego ;D Batman pewnie potwierdzi moje słowa Big Grin
Runda bardzo krótka. Zdarza się że niektórzy dosatwali więcej niż jednego dubla (tylko jeśli startował Tomek, ale on wyjechał ścigać sie do Francji więc go nie będzie w tym sezonie Big Grin )

Trudność zależy od tego kto układał trase. Jeśli Panowie z TKKF'u to jest w miare prosta, jeśli ja z Tomkiem to jest trochę trudniejsza.

Skandia w Nałęczowie to maraton, praktycznie jedzie sie i jedzie.
Puławskie GP to typowe XC, dużo zakrętów, szybkich podjazdów, biegania, przyśpieszeń i zakrętów 180 stopni Big Grin
Ogień idzie od startu, nikt się nie czai Big Grin
Zmiana w terminarzu GP Puław!!

Pierwszy wyścig odbędzie się już w tą sobotę - 17.04.2010
Reszta terminów bez zmian.

ZAPRASZAM SERDECZNIE!!
Wiadomość od organizatora:

Witam!
Niestety ze wzgledu na uroczystości żałobno pogrzebowe postanowiliśmy odwołać imprezę 17 kwietnia. czy odbędzie się ona w innym terminie zadecydujemy później, co uzależnione jest od innych imprez przez nas organizowanych. Tegoroczny pierwszy wyścig odbędzie się 22 maja.
Pozdrawiam
Chojnacki Zbigniew
Aż się ciekawię co się pojawi jutro... ;-)
Dla mnie to dziwne zachowanie organizatora.
Wczoraj dostałem meila żebym powiedział komu trzeba i gdzie trzeba że wyścig w sobotę, a dzisiaj taka wiadomość...

Napisałem do organizatora. Jak odpisze to wszystko Wam tu napisze.

W sumie to może lepiej jak tego wyścigu w sobotę nie będzie...
No na pewno nie powinno go być w ten weekend, szkoda, że zmienili od dawna zaplanowaną datę czyli 24 kwietnia.
Napisałem meila do organizatora, ale odpowiedzi nie dostałem...

W związku z przedłużeniem żałoby narodowej wyścigu na pewno nie będzie.
bATMAn
W niedzielę na Orlenie poszła plotka, jakoby w tą sobotę miał odbyć się Puławski Grand Prix. Wiesz coś o tym?
W sobotę puławski Grand Prix !! Zapraszamy wszystkich chętnych !!
Stron: 1 2 3 4