Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Strzała!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzisiaj przypadkiem znalazłem stronę rowerowego lublina, jestem mega pozytywnie zaskoczony iż w naszym nieco zacofanym woj. działa tak prężnie strona i forum o tematyce rowerowej. Liczę na jakieś wspólne wycieczki szczególnie jeśli ktoś z forum wybierał się będzie nad jez Białe (Okuninka) bądź do samej Włodawy na rowerownie to polecam się na towarzysza-przewodnika Smile W okolicach Włodawy nie brak terenów do jazdy, a są one szczególnie piękne. W tym roku głównym celem moich wypraw będzie Poleski Parku Narodowy i jego okolice także jeżeli ktoś będzie się tam zapuszczał niech da znać. W kwietniu rowerowy Parczew organizuje wycieczkę do PPN postaram się do nich dołączyćSmile
Moja maszynka to Dangerous mike funbike zrobiony na enduraka, a co do moich preferencji to: lasy, piachy, bagna, zero asfaltu i zero oszczędzania siebie czy tez rowerka.
(niebawem postaram się załączyć jakieś fotki)

Pozdrawiam wszystkich!
Bartosz
cześć Bartosz!

ja też być może wybiorę się do PPN z Rowerowym Parczewem.
A skoro mieszkasz we Włodawie, to już teraz zapraszam w imieniu swoim i RL na II Nadbużański Rajd Rowerowy do Sławatycz, 26 czerwca 2010 r. Więcej informacji niebawem na stronie rajdu i na tym forum.

pzdr.
Taki rajd jeszcze praktycznie pod nosem, myślę ze na pewno się pojawię