Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: dziń dybry
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
czesc

Jestem Paweł, dzisiaj przez przypadek wpadłem na Wasze forum. Cieszę się, że jest cos takiego, bo właśnie jestem na etapie poszukiwania roweru. Poki co mam "górala" kupionego z 16 lat temu i raczej nie ma sensu go reanimować.

Troszkę potrenuję ( trening sie przyda bo przez ostatnie 5 lat to na rowerze byłem z 10 razy :oops: ) i chciałbym dołączyć do Was na jakimś lajtowym wypadzie za miasto.

Pozdrawiam i mam nadzieję,że zostanę z Wami dłuzej

ahoj
Witaj,
Szkoda czasu na specjalny trening, najlepiej się trenuje już na samej ustawce Smile
Zostaniesz na dłużej na pewno Smile.
Pozdrawiam
Pawłów ci u nas dostatek ;-) , ale miło Cię powitać. Trenować oczywiście możesz, ale jak będzie jakaś ustawka w dziale rekreacyjne to po prostu zajeżdżaj.
mariox napisał(a):Szkoda czasu na specjalny trening, najlepiej się trenuje już na samej ustawce Smile

Jurek S napisał(a):Trenować oczywiście możesz, ale jak będzie jakaś ustawka w dziale rekreacyjne to po prostu zajeżdżaj.

szybszy spacer 100 metrów do garażu powoduje u mnei zadyszkę, więc chyba nawet przed jakimś delikatnym rekreacyjnym wspólnym wypadem przyda się troche rozruszać Smile

Jurek S napisał(a):Pawłów ci u nas dostatek
nic dziwnego, bo to cudne imię :lol:
Ten bossman z vw golf? Smile
no ba... jak nie jak tak Smile a misiek ten od kaszanki? Smile...juz widzę, że Wrotków, to wiem, ze nei misiek od kaszanki Tongue Znamy się ze spotów? Jaki nick na vw?
Osobiscie sie nie znamy (nie osobiscie, inne lubelskie fora motoryzacyjne), bo sprzedalem golfa zanim jeszcze powstala Grupa Lublelska w czasach jak golfisci dzialali na innych lubelskich forach Smile Dawno temu jak jeszcze byl Dukem, Krzylo mial pierwsza jedyne, Kadet i inni Wink
misiek, mówisz o lkt? Ale z kolei nie jestes Tym miskiem co kiedys mial williamsa? Ale zamotanie...moze mneijsza z tym, trzeba sie wybrac na rower na jakis mega lajt i mozna pogadacSmile A krzylo chyba znów ma swoja kremowa jedynkęSmile
Prywatne rozmowy proponuję przenieść na priv.

pOZBig Grinrower
Grzesiek
Za pisanie o blachosmrodach na forum rowerowym powinien być odpoczynek od postowania na co najmniej 7 dni! ;-)
Stron: 1 2