Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Kolarstwo górskie.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam,

Taka cisza, a ...

Trzy Polki na podium w Hajfie - Maja oczywiście number one a miał być tylko trening.

Pozdr.

R....
Skoro ze światwej czołówki wystartowały jedynie: Maja, Ola i Magda to nie dziwota że wzięły całe podium. :-P

Dodam jeszcze że, w dość podobnie obsadzonym wyścigu we Włoszech trzecie miejsce zajęła A. Szafraniec.

A w jakiej faktycznie formie są dziewczyny, pokażą dopiero pierwsze puchary świata.
Włoszczowska startowała na wyscigu 2 kategorii a Szafraniec na wyscigu 1 kategorii
Maja nie jechała ale koleżanki godnie ją zastąpiły :-D
http://sport.onet.pl/kolarstwo/gp-mtb-d ... omosc.html
Pewnie coś brały. Wink
Kuba napisał(a):Pewnie coś brały. Wink

:/
Nie no, nie traktuj tego poważnie. Aczkolwiek są źródła które twierdzą że Maja też jeździ na dopalaczach. Mam wrażenie że wszędzie tam gdzie liczy się siła bardziej niż technika wszyscy prosi coś biorą.
Kuba napisał(a):Mam wrażenie że wszędzie tam gdzie liczy się siła bardziej niż technika wszyscy prosi coś biorą.
Tam, gdzie technika też biorą, tylko, że wspomagające koncentrację Big Grin
KermitOZ napisał(a):Tam, gdzie technika też biorą, tylko, że wspomagające koncentrację Big Grin

Albo na odwagę. Wink
A te koncentrację są zakazane?
Kuba napisał(a):A te koncentrację są zakazane?

W dyscyplinach gdzie koncentracja jest bardzo istotnym elementem są zakazane. Tak samo jak betablokery czy środki uspakajające.

darist napisał(a):Maja nie jechała ale koleżanki godnie ją zastąpiły
Szczerze to mam odwrotne zdanie. Bardzo dobrze pojechała Paula Gorycka, ale Dawidowicz już słabiutko, Sadłecka też bez wyrazu.
Stron: 1 2 3