Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Praca - sprzedawca
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam!!
Jako że mnie dawno nie było na forum, to wbijam tu do Was po dłuższej nie obecności z ofertą pracy.
Jeśli jesteś "frikiem" rowerowym, jazda na bajku i temat z tym związany nie jest Ci obcy, a do tego szukasz pracy, to wyślij swoje cv na adres <!-- e --><a href="mailto:jesusicku@gmail.com">jesusicku@gmail.com</a><!-- e -->
Możesz również przynieść osobiście do Go Sport w galerii Olimp Smile
Zapraszam serdecznie.

Peace!!!

maYkel

A co to za praca? Może jakieś konkrety?

Bo póki co przypomina to ofertę do agencji towarzyskiej: "jesteś młodą piękną dziewczyną co lubi przygody i pieniądze to zadzwoń!" :-P :lol:
Jakie wynagrodzenie? Czy w grę wchodzi 3/4 albo 1/2 etatu??
Hmm otwierają rowerowy dział i dlatego złożeSmile
ale przecież dział rowerowy jest w GO SPORT sezonowo... znaczy - taka namiastka raczej, ale jest. za to na zimę zamieniają go na narciarski.
co do ogłoszenia - jakiś prywatny e-mail? czyli do kogo idzie to CV? tak troszkę dziwnie...

maYkel

A jesteś frikiem z bajka? Confusedhock: :lol:
Jest to praca na 3/4 etatu jako sprzedawca. Mail prywatny bo obecnie mam wolne a szukam kogos na szybko na swój dział.
Jestem kierownikiem działu, więc zeby nie bylo ze jakas lipa. Przepraszam za brak estetyki w poście ale pisze z tel. Peace
Edit: potrzebuje osoby chętnej do pracy (to przede wszystkim) i dyspozycyjnej :/

edit:
Rekrutuję do jutra, czyli do soboty włącznie
Dziś (19.03) jestem w pracy do 19 więc zapraszam chętnych do sklepu z CV na szybką rozmowę
Rekrutacja zakończona. Dzięki wszystkim
Peace!!
Witam wszystkich i przepraszam, że kolejny post z rzędu ale tak dla widoczności Smile
Poszukuje kolejnego kandydata na stanowisko serwisanta. 20h/tyg. Od poniedziałku do piątku.
Zainteresowanych zapraszam z cv do Go Sportu lub wysłać mailem na <!-- e --><a href="mailto:jesusicku@gmail.com">jesusicku@gmail.com</a><!-- e -->

Peace!!!
Kurcze z serwisem trochę na bakier jestemSmile Sprzedawca doradztwo bardziejSmile
Stron: 1 2