Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: [24-03 środa, g19, KUL] pokaz slajdów EGIPT SUDAN rowerem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam i w imieniu KUL-turysty (Koło PTTK nr 1 przy KUL) zapraszam na

POKAZ SLAJDÓW z rowerowej wyprawy po EGIPCIE i SUDANIE
24. marca br. w środę o godz. 19:00 w sali 109 starego gmachu KUL (I piętro)

Podróżnik Marcin S. Sadurski opowie o swojej samotnej, dwumiesięcznej wyprawie rowerowej po Egipcie i Sudanie, inspirowanej książką M. Brandysa pt. 'Śladami Stasia i Nel'.
Wspomnienia są świeże - podróż trwała od połowy grudnia 2009 r. do połowy lutego 2010 r.

Slajdy były prezentowane na 12. Ogólnopolskich Spotkaniach Podróżników,
Żeglarzy i Alpinistów w Gdyni (http://www.kolosy.pl/kolosy2009_fotoplastykon.php).

Wstęp wolny
Ciekawa propozycja. Bardzo prawdopodobne, że się wybiorę
To chyba ten wątek.
Jak trafię to będę.
Pokaz z ciekawym prowadzeniem. Co prawda nastawiłem się na trochę więcej elementów rowerowych, ale może bardziej chodziło o zaprezentowanie pewnej egzotyki tamtych terenów i wyszło to bardzo dobrze. Podziwiam tych, którzy podejmują takie wyzwania szczególnie jeżeli jest trochę improwizacji.
Ale najfajniesze i tak było zdjęcie trójgłowego potwora :mrgreen:
Świetna lekcja kultury. Swoją drogą to nie wiedziałem, że Egipt i Sudan są tak zbratani z Chinami. A najbardziej to mnie zdziwiła, że panuje tam wysoka kultura jazdy, a wszędzie krzyczą że na drogach afrykańskich czy Azji Wschodniej panuje wolna amerykanka.
Dzięki za obecność - to pewnie Wasze były pyt. o rodzaj sprzętu.. (za cierpliwość przez pierwszy ‘akademicki’ kwadrans też dziękiWink)
Ja niestety ze względu na pracę trafiłem na końcówkę pokazu. To co zdążyłem zobaczyć bardzo mi się podobało. Prowadzący może nie miał daru opowiadania :-P albo był już trochę zmęczony pokazem, albo ja byłem już tak zmęczony po pracy, że tak to odebrałem :-D
W każdym razie gość niezwykle sympatyczny i zdjęcia, bo one tu były najważniejsze,
pozwoliły się przenieść na chwilę w miejsca, gdzie raczej nie będzie mi dane się pojawić.

Fragment z pokazu:
Lecą slajdy nagle
głos z publiczności: o znowu słoń

prowadzący: to ten sam słoń [co przed chwilą] tylko z przodu

:mrgreen:

To było piękne, he he. Kto był ten lepiej zrozumie o co chodzi

PS
Mały OT: A i fajnie było zobaczyć w końcu kogoś z RL.org a była to Magda z Marcinem. Mam nadzieję, że w końcu znajdę trochę czasu na pedałowanie i kolejne spotkanie będzie już na rowerku. Pozdrawiam cała ekipę.