Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: witam
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Bez oficjalnego powitania pozwoliłam dziś sobie zajrzeć do ‘Imprez rowerowych’ – trochę nieładnie...
Już się poprawiam.
Witam serdecznie. Póki co zapraszam na rowerowe slajdy. W przyszłości mam nadzieję do zobaczenia również na jakiejś praktycznej imprezie okołorowerowej Smile
No witaj,witaj. Ale... na slajdy zapraszasz, na imprezy okołorowerowe jak najchętniej, a co z imprezami rowerowymi? :-D
no to druga poprawkaWink
chodzi mi o imprezy praktyczne jak najbardziej rowerowe (bez około-).
Rower już wyciągnięty z zimowego legowiska, trwają próby doprowadzenia go do porządku, więc mam nadzieję do zobaczenia wkrótce na szlakuSmile
u nas sezon rowerowy tej wiosny już oficjalnie rozpoczęty - więc zapraszamy ;-)
a szczególnie zapraszamy na babskie ustawki, z kategorii zupełny lajcik :mrgreen:
Witam nową koleżankę! :-)
Wawerka napisał(a):a szczególnie zapraszamy na babskie ustawki, z kategorii zupełny lajcik :mrgreen:
Właśnie, kiedy jakaś pierwsza babska ustawka, bo się nie mogę doczekać :-D
Dajemy najpierw wszystkim szansę na potrenowanie jazdy z kategorii "zupełny lajcik".. nie każdy radzi sobie z taką predkością.. ;-)
Zwirek napisał(a):Właśnie, kiedy jakaś pierwsza babska ustawka, bo się nie mogę doczekać :-D

Droga Żwirko ;-) pierwszą babską planujemy jakoś w przyszłym tygodniu jak czas się przesunie, bo nam się nie chce po ciemaku dydłać :-)
a szczegóły pojawią się w odpowiednim czasie w odpowiednim dziale 8-)