Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Dobry wieczór, chciałem się pochwalic moim nowym pojazdem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Pierwszych kilka km za mną. Rower nie wykazuje nerwowości, jakiej się spodziewałem ze względu na wąską kierę. Dośc zwrotny, posłuszny, jedzie bez ociągania się w zadanym kierunku. Pieruńsko przyjemny rower. Pozycja nie jest jakoś szczególnie wymuszona choc jazda w dolnym chwycie jest dla mnie trochę kosmosem.
Dzięki wszystkim za ciepłe przyjęcie mojego kanarka :-D
Rower lux malina. Pozazdrościć 8-)
Widziałem i dotykałem to cudo :-) Świetnie wygląda i pewnie tak samo jeździ.
Teraz Marcin możesz śmigać z hardkorami na szosie, a i w terenie też dasz radę :-)
Ładne cacko. Gratuluje roweru.

koka

Ale ładna kolarzuwka, pan tak samo ładny czy bardziej?
ale to nie jest kolarzówka Koko.
A ja jestem bardzo ładny, spójrz tylko
http://neuronarrative.files.wordpress.c ... ombie2.jpg
Maszyna miód malina ;-)

maYkel

Mistrzu tu są takie klamki przełajowe na allegro o których ci wczoraj mówiłem.

A tak to wygląda na rowerze - zgrabne i przydatne:
[Obrazek: rbx07tech-ballanlevers.jpg]

Zauważ że linka jest jedna i ta sama, tylko pancerz jest przedzielony. Jak ciśniesz tą klamkę to linka jest nieruchoma, ale porusza się pancerz. Ciężko mi pisemnie wytłumaczyć zasadę działania, ale jak zobaczysz to od razu załapiesz, bo to proste jak cep. Zresztą dobry serwisant będzie wiedział jak je zamontować.
No i się przejechałem żółtym GT Marcina, szkoda że nie chciał mi butów pożyczyć, ale i tak dzięki wielkie za możliwość przejechania się :-)
Fajny ten twój rowerek :-)
Drobnostka kolego. MaYkel dzięki za rady i uwagi co do klamek. A tak przy okazji mam pytanie i może admonistratoros nie urwie mi głowy za to, że w tym wątku.
Czy tania opona szosowa (około 30 zł) to szit i nie brac bo będzie do bani (zła przyczepnośc na zakrętach itp) czy nie bawic się w drogie gumu na szosę i brac tanie?
Moje doświadczenie w tej kwestii=0 więc pytam.
Stron: 1 2 3 4