Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: [28.03.2010] Kazimierz Dolny nad Wisłą
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Hej!
Wybieram się szosą do Kazimierza.
Start Lukoli na Jana Pawła II start godzina między 8:15, ewentualnie jeśli ktoś się zgłosi to możemy o godzinie startu podyskutować Smile Aczkolwiek ja nie mam zamiaru zmarnować całego dnia na wyjazd, więc chcę rano wyjechać i wcześnie wrócić. Według googli do kazika jest 50km, to 4 godziny jazdy w 2 strony i 30 minut na regeneracje w Kaziku Wink

Na 14 będziemy w domu Wink Ma ktoś ochotę?

P.S. W razie deszczu nie jadę Wink
ja mam ochotę jechać... i podyskutować o godzinie :-)
Chodzi mi głównie o dzisiejszą zmianę czasu - to "po staremu" będzie 7.15... może godzinka później?
Ja też bym może się pisał, tylko ta godzina trochę za wczesna i miejsce spotkania mi trochę nie pasujeSmile, musiałbym przebijać się przez całe miasto, jak bym wiedział jak będziecie jechać to bym się jakoś dołączył po drodze Smile
bd!
Ja bardzo chętnie bym się wybrał, ale mam pytanie jakie tempo Panowie macie na ustawkach, bo nigdy z Wami nie miałem przyjemności?
Mam singla tylko w tym momencie więc więcej jak 40km/h nie pojadę bo już mi się młynek robi.
Przyjeżdżaj, na singlu to pod górkę możesz mieć trochę trudno, ja się raczej nie zamierzam oszczędzać, ale damy radę Smile
W takim razie będę. Zabiorę też znajomego albo dwóch ;-)

maYkel

Powariowaliście z tą godziną. :mrgreen:
I jak tu mieć przyjemność z jazdy? He?
Będę się trzymał tego, że mam szosówkę nieprzygotowaną do sezonu. :-P
bartek napisał(a):ja mam ochotę jechać... i podyskutować o godzinie :-)
Chodzi mi głównie o dzisiejszą zmianę czasu - to "po staremu" będzie 7.15... może godzinka później?

O FAK! zmiana czasu Sad Ja nie mam ochoty później jechać, cała niedziela stracona będzie... Jeśli inne osoby które się zapisały zgodzą to możemy zmienić godzinę na 8:30 lub 8:45?

Na singlu zapraszamy też Smile Na nieprzygotowanym sprzęcie również Macieju Wink

Tempo będzie treningowe, ale nie wyścigowe. Znaczy się żeby dobrze pojechać, ale nie zajechać Smile
8:15 jedziemy tak jak było ustalone, jak teraz zaczniemy kombinować to się będziemy pół godziny zdzwaniać i na siebie czekać. Bez sensu Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
Stron: 1 2