Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Lkj 18.00 27.03
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Hej jako, że po lajcie z Jurkiem mam jeszcze niedosyt lajtu to ustawiłem się z Sylwią(perceive) na wieczorną przejażdżkę. Raczej zalew+potem jakimiś asfaltami - może na mętów/ćmiłów. Z racji godziny jak ktos mi przyjedzie bez świateł to z miejsca wymoczę w Bystrzycy. I na prawdę będzie bez napinki. :-)
Sezon rowerowy czas zacząć :-)
Pojawię się :-)
no ja też będę, ale dojeżdżam nad zalew i wracam
truskafka napisał(a):no ja też będę, ale dojeżdżam nad zalew i wracam
Nie wyszło :-D
Było nas sześcioro: Truskawa, Sylwia, paul67, Badevil, Seb i ja.
AVG: 22.14kmph
Max 36kmph
dst 45.53km
Jak dla mnie było pięknie :-) Dzięki że przyjechaliście.
Track chyba taki(nie wiem, bo to Sylwia nas tam poprowadziła)
http://www.bikemap.net/route/424623
Bardzo, bardzo przyjemna ustawka :mrgreen:

BADEVIL

Zgadza się zacna ustawka - pomimo że zabęzpieczałem tyły aby ktoś nas nie najechał :-P to myślę że jutro do Kazimierza powinno dać radę.

Dzięki jeszcze raz 8-)
Super ustawka. Dzięki za jazdę :-D
mogłabym opisać jednym słowem jak było ale wole nie bo jeszcze bana dostanę za wyrażanie się nieodpowiednie :-P dlatego napiszę że bardzo mi się podobało, z niecierpliwościa czekam na kolejny taki wyjazd :-D
No bardzo przyjemnie się jechało :-)
Mi dtd wyszło lekko ponad 50km, elegancko.

Jak zwykle lajtowo i rekreacyjnie :-)
siemacie ludki Wink powiedzcie mi jakimi wy rowerkami śmigacie bo chciałbym do was dołączyć mozliwie jak najszybciej mysle ze od przyszłego tygodnia chodz i dzis sam planuje wypad nad zalew , aczkolwiek pytam o te rowerki zebym sie nie wstydziłz wami gdzies pojechac Tongue


Bo moja maszyna to juz ma troszke latek Tongue
Stron: 1 2