Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Dworek Grafa 10:30 28.03
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Piękna pogoda, zupełnie lajtowo jedziemy sprawdzić jak wygląda Wieprz wiosną.
Kierunek Mełgiew-Milejów-Łańcuchów-Łęczna-Zawieprzyce coś około 80km z haczykiem. Jak pogoda się popsuje zawsze można zrobić zwrot na Lublin.
kilka fotek z wyjazdu: fotki
fajne fotki, fajne okolice.
czy mógłbyś wrzucić zapis trasy z jakiegoś gps'a albo wyrysować ją w jakimś bikemap czy czymś takim? chętnie wybrałbym się w niektóre z tych miejsc, a nie do końca wiem, które gdzie są Smile
Tomek, koniecznie coś więcej proszę. Niby tamtędy jechałem, a okolice jakby inne.
Fajna traska.
proszę bardzo: http://www.gpsies.com/map.do?fileId=rpvwrjwgwnzihvyf droga przez las za Klarowem trochę na "czuja" ale tam trudno zbłądzić, za osadami w lesie cały czas w lewo bliżej Wieprza, odległość zbliżona, mi od drzwi do drzwi wyszło 78km, drogi przez świdnicki las nie polecam, praktycznie 2/3 pchanie rowerka ;-)
Miało być więcej ale łatanie dętki zajęło trochę czasu.
wow...ładnie tam ;-) Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś zorganizujesz powtórkę z tej trasy..
Jednak wszędzie tam nie byłem. Tomku, jak się trochę zazieleni to rób ustawkę. Tylko daj trochę czasu na zastanowienie :-D
Będzie powtórka ale w dziale "z aparatem w ręku", o terminie dam znać wcześniej, ten wyjazd to był pełen spontan niemal w ostatniej chwili. Te tereny to Park Krajobrazowy doliny Wieprza więc widoki MUSZĄ być Wink Krzesimów to inna historia, punkt znaleziony przez przypadek. Wiedzieliśmy, że coś takiego jest ale nie mieliśmy pojęcia gdzie dokładnie.