Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 29.03.2010. godz. 20 LKJ
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Zamierzam się wieczorem pokręcić w okolicach zalewu, pewnie trochę po lasach.
Szczególnie zapraszam dziewczyny, ponieważ to będzie wyjątkowa rekreacja, maksymalnie 30km. Trasę ustali się w trakcie jazdy :-)
szkoda, że dziś nie mogę bo bym się do kobiałek przyłączył, a może jutro jakiś lajcik wkoło zalewu??
A nie można tak o 17 tej ustawki zrobić?Smile
I ja powiem szkoda :-( bo właśnie zostawiłem rower u Pawła w Centrali. Ale dni coraz dłuższe i mam nadzieję na następne takie ustawki :-D

BADEVIL

Jeśli się wyrobię po pracy z zakupami Big Grin postaram się pojawić.
Cały dzień czekałem, aż ktoś coś zaproponuje na wieczór :-P

Będe :-)
Tylko się nie zdziwcie, bo ja naprawdę nie zamierzam się męczyć Smile
Jakby mi kolana i achilles nie dokuczały po wczorajszym kaziku chętnie bym śmignął :-( Postaram się next time-obiecuję! ;-) udanego wypadu
Jurek S napisał(a):I ja powiem szkoda :-( bo właśnie zostawiłem rower u Pawła w Centrali.
Dobra, dobra Jurek... Ty nam tu nie ściemniaj, specjalnie afiszujesz się że rower " w reperacji" :-) żeby dziewczęta, wiedząc że nie będzie Ciebie, bez strachu o tępo, mogły przyjechać sobie na "wyjątkową rekreację" :-) , a doskonale wiemy że rowerów masz sztuk co najmniej 2, więc...

"nie czaruj, nie czaruj, nikt się na to nie skusi, czychasz jak Bazyliszek, na niewinne kobiety dusze" :-D
Bart napisał(a):Dobra, dobra Jurek... Ty nam tu nie ściemniaj

Ty Barcie przebiegły jesteś niczym Sherlock Holmes :-)
Stron: 1 2 3