Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 30.03.2010 17.00 Lidl Czuby
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zapraszam tak jak już napisane w temacie ,na bardzo powolną przejażdżkę Smile Na pewno będę ja i KarcerWink
Przejażdżka się odbyła w składzie Paweł93, ja i nasze rowery.
Spacerowym tempem udaliśmy się nad zalew, tam przez dąbrowę, mostek i na kostkę. W drodze powrotnej na ścieżce rowerowej postanowiliśmy jeszcze przejechać się przez Zemborzyce Podleśne do Starego Gaju.
Tuż przed Starym gajem rozegrał się cały dramat dnia dzisiejszego...Złapałem gumę. Jako że, wyjazd był z założenia rekreacyjny, więc żaden z nas nie miał zapasu. Ponieważ do domu było jeszcze trochę kilometrów postanowiłem jechać dalej na "kapciu", a Paweł mi w tej podróży towarzyszył. Przebita dętka jednak nie przeszkodziła w tym, aby wyprzedzać innych rowerzystów w Starym Gaju. Okazało się również że nawet w takim rowerem można zjechać i z drugiej strony podjechać pod zbocze wąwozu na os. Widok. :mrgreen:

Przy okazji ustanowiliśmy rekord prędkości, wprowadzając nową kategorię pod tytułem 'ultra lajt'.

U mnie dystans 29,4km
Średnia prędkość 13,5km/h

.............................................................................................................................
Po trasie spotkaliśmy dużo dzikiej przyrody, jakaś wiewiórka, bażanty, wrony siwe itp.
W Dąbrowie sucho i świetne warunki do jazdy.
W Starym Gaju wciąż sporo miejsc podmokłych i błotnistych.
Kurczę, ja byłem święcie przekonany, że bardzo wolna przejażdżka to będzie typowe dla Was tempo, a tu taka strata... Następnym razem się z Wami wybiorę jeśli potwierdzicie, że będzie "bardzo wolna przejażdżka" ;-)

Pozdrawiam
PS. Na prawdę żałuję, że się nie wybrałem