Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Życzenia Świąteczne
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jako, że dziś wyjeżdżam, na Święta, życzę Wam wszystkiego dobrego, ciepłych wiosennych i zdrowych Świąt Wielkanocnych, spędzonych w rodzinnym gronie i zlanego Dyngusa, oraz dobrej pogody na rowerowy odpoczynek od biesiad przy stołach :mrgreen:
Żeby już nie zakładać kolejnego tematu to i ja dziękując dołączam się do życzeń. Dobrego i radosnego świętowania tego wydarzenia sprzed 2000lat, które zmieniło perspektywę naszego życia na ziemi. Zachowajcie równowagę ;-) między duchem i ciałem, żeby później na ustawce nie było, że "duch wprawdzie ochoczy ale ciało słabe" odnosząc to także do innych wymiarów życia :-D
Dziękuję poprzednikom i dołączam się do życzeń wesołych i pogodnych Świąt Wielkanocnych, mokrego poniedziałku, świąt spędzonych w miłej rodzinnej atmosferze :-)

... i żeby Wam za bardzo kondycja przez święta nie spadła i chęć na rowerowe spędzanie czasu :-P
Wesołych i mokrego ! Smile
Zdrowo, Wesoło i Mokro Wink
ja też się dołącze do życzeń Wesołych Spokojnych i Pogodnych Świąt spędzonych w rodzinnym gronie i oczywiście bardzo mokrego Dyngusa :mrgreen:
Wszystkiego najlepszego!
Wesołych Świąt i Mokrego Poniedziałku Wszystkim :-D
dobrego wielkanocnego świętowania ;-)