Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 04-04./niedziela/-godz.17-LKJ
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
hej wszystkim-witam Świątecznie :mrgreen:
tak na szybko,jak ktoś ma siłę i ochotę -tak jak w temacie Confusedtałe miejsce ustawek przy LKJ.
Jeśli nie będzie wpisów nie zajeżdżam
Pozdrawiam i korzystając z okazji życzę smacznego jajka i nie tylko dla Wszystkich,a jutro mokrego Dyngusa
Pozdrawiam
Mariusz

BADEVIL

Planujesz lajcikowe tempo? ... Już rano zrobiłem 50-taka więc na szaleństwa mnie nie stać zwłaszcza, że się objadłem przed momentem Big Grin

EDIT:// Jednak przesadziłem z tym jedzeniem nie pojawię się, miłego kręcenia.
Mi pasi.. ale będziemy o 17.10

w razie czego telefon 510515394 ...
..no i po przejażdżce -ja i mój rower :mrgreen:
mała uwaga do nowego kolegi -Ifsona - jeśli piszesz,że będziesz o 17.10 ,a potem Cię zwyczajnie nie ma i czekam 15min. :evil: :evil: ,to po co cen wpis??? i robienie z kogoś balona ???
jeśli jutro tak samo zrobisz ustawkę,którą widzę,że dałeś w nowym temacie to już teraz odradzam chętnym
albo jesteś o 17.10 albo wyraźnie piszesz :proszę zadzwonić -chociaż tutaj raczej nikt tego nie praktykuje -jeśli jest podany konkretny czas i godzina oraz miejsce ustawki - to tak na przyszłość :mrgreen:
Pozdrawiam
Mariusz
to miedzy innymi prze zemnie ,że się spóźnił
chciałem też się zabrać ,ale zbyt późno się o tym dowiedziałem i się nie wyrobiliśmy
17;17 bodajże byliśmy pod stadnina ,a nie mieliśmy się jak skontaktować

edit : 15 min na pewno nie czekałeś inaczej byśmy się spotkali
szlag mnie za przeproszeniem trafia na takie posty i "targowanie się " czy ktoś był czy kogoś nie było !!!!
od ZAWSZE miejsce ustawek jest przy zjeździe do LKJ !!!!!,a nie przy moście !!!! jak jesteś nowy i nie wiesz to doczytaj na forum,a nie kłócisz się!!!,nie masz racji i jeszcze zabierasz głos .
Od blisko 2 lat/a tyle jeżdżę z grupą /NIE spotykamy się na moście!
tyle w temacie
nie kłócę się tylko napisałem... i czekaliśmy przy zjeździe lkj ,a NIE PRZY MOŚCIE
fakt spóźniliśmy się za co przepraszamy,ale skoro mówiłeś, że tyle czekałeś to co jest nie tak
jeżeli w jakiś sposób Cie uraziłem to przepraszam
Dobra, co było to było, czekaliśmy wczoraj nie przy moście, ale przy LKJ
dobra było minęło mieliśmy wstawić się 17;10 i nas nie było
przepraszamy Cie Mariusz